مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۸۸۷۹
زمان انتشار : ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸

محمدصادق حسنی:

رفتار نمایندگان مجلس باید شفاف و به‌دوراز فرافکنی‌ها باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رفتار نمایندگان مجلس شفاف و به‌دوراز فرافکنی‌ها باشد.

به گزارش  محمدصادق حسنی با تاکید بر لزوم شفاف‌سازی آرای نمایندگان مجلس اظهار کرد: باید قانون‌ها در رابطه با نظام ساختاری مجلس شورای اسلامی تغییر کند.

وی با تاکید بر اینکه نباید تغییرات صرفاً در دولت ظهور و بروز کند افزود: مجلس شورای اسلامی باید تغییراتی را در خود ایجاد کند تا رفتار نمایندگان شفاف و به‌دوراز فرافکنی‌ها باشد.

نماینده مردم رشت با اشاره به رفتار دوگانه برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: قبول داریم که نمایندگان استقلال دارند و نباید در رأی آن‌ها اظهارنظر کرد اما باید در مقابل سوگندی که خوردیم حرف راست را صریح بیان کنیم.

حسنی با اشاره به رفتار متناقض برخی از نمایندگان مجلس در جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: باید آن‌قدر در شفاف‌سازی مجلس پیش برویم تا وقتی یک نماینده‌ای پای استیضاح وزیر جهاد را امضاء می‌کند پس از دو هفته امضای خود را پس نگیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یک نماینده مجلس یا باید طرح و یا استیضاحی را امضاء نکند و یا اگر امضاء کرد پای امضاء خود بایستد خاطرنشان کرد: مطرح کردن استیضاح وزیر در مجلس و سپس رأی نیاوردن آن در حد مجلس شورای اسلامی ایران نبود.

حسنی با بیان اینکه همه جای کشور دچار مشکل شده و تنها مشکل کشور معطوف به دولت نیست افزود: متأسفانه همه دست‌به‌دست هم داده‌ایم که خود را بیچاره کنیم و این اتفاق نیز در حال رقم خوردن است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی