مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۲۲۰۴
زمان انتشار : ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

جبار کوچکی نژاد:

رشوه توتال در گذشته و فاسد کردن مدیران/ توتال با دستور آمریکا برای سرمایه‌گذاری در ایران حاضرشده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشوه شرکت نفت توتال به مدیران ارشد کشور و فاسد کردن آن‌ها گفت: آمریکا در زمان تحریم به توتال اجازه داده است در ایران سرمایه‌گذاری کند که این جای بحث دارد.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد به استقبال ایران از همه سرمایه‌گذاران در کشور اشاره داشت و اظهار کرد: از همه قراردادهای خارجی که بتواند برای ما هم منابع مالی و هم تکنولوژی و فناوری بیاورد استقبال می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور شرکت توتال در کشور برای سرمایه‌گذاری و استخراج نفت و استیصال آن افزود: در پارس جنوبی که شرکت توتال از ایران گرفته است نگرانی‌هایی وجود دارد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع رشوه دادن توتال در گذشته گفت: توتال شرکتی است که در ایران قبلاً به چند مدیر رشوه داده و آن‌ها را فاسد کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه شرکت توتال به دستور آمریکایی‌ها به ایران آمده، خاطرنشان کرد: تأکید می‌کنم که آمریکایی‌ها هیچ‌گاه کاری نمی‌کنند که نفعشان به ایران برسد.

کوچکی نژاد با تشکیک از حسن نیت شرکت توتال برای سرمایه‌گذاری در ایران، گفت: اینکه چطور شده که در زمان تحریم آمریکا به توتال اجازه داده است وارد کشور ما بشود و سرمایه‌گذاری کند جای بحث دارد.

وی با اذعان به اینکه توتال با سرمایه‌گذاری در ایران یقیناً دنبال تأمین منافع خود است، افزود: خوشبختانه دولت کمیته‌ای را در برابر توتال شکل داده که متشکل از قوه قضائیه نیز است و در حال بررسی شرایط این قرارداد هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم بررسی‌های این تیم عمیق باشد و شرکت توتال بتواند در استخراج نفت و گاز به ما کمک کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاران خارجی نیز باید هدفشان ایجاد شغل برای کشور نیز باشد، تصریح کرد: هر کشوری که از کشورهای خارج وارد کشور شوند از استخراج نفت ما سود می‌برند و از طرف دیگر نیز باید از ظرفیت‌های داخلی ما استفاده کنند تا اشتغال کشور نیز رونق پیدا کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت