مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۱۵۶
زمان انتشار : ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

منوچهر جمالی:

رایزنی ها برای کاهش خسارت آزاد راه به شهرهای رودبار انجام شده است

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آزاد راه به شهرهای لوشان و رستم آباد آسیب جدی وارد کرد،ادامه داد: اقداماتی برای جایگزینی و جبران این خسارت ها در حال انجام است.

به گزارش   ، دکتر منوچهر جمالی در جمع مردم رحمت آباد ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: برای توسعه شهرستان برنامه هایی تدوین شد که نیمی از آن انجام و مابقی برنامه ها را در دستور کار داریم.

وی از آسفالت یکصد کیلومتر از راه های روستایی بخش عمارلو و خورگام خبر داد و  ادامه داد:گازرسانی روستاها، تقویت شبکه آنتن دهی تلفن همراه در سه بخش رحمت آباد و بلوکات، عمارلو و خورگام و ایجاد زیرساختهای اینترنت از اقدامات انجام گرفته طی سال گذشته هستند.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آزاد راه به شهرهای لوشان و رستم آباد آسیب جدی وارد کرد،ادامه داد: اقداماتی برای جایگزینی و جبران این خسارت ها در حال انجام است.

جمالی، بیان داشت:در حال رایزنی هستیم تا با عبور آزاد راه در محدوده شهر رودبار از مسیری عبور کند تا به کسبه و زیتون فروشان ضرر و زیانی وارد نشود.

وی اختصاص تخصص های پزشکی به شهر لوشان را از اقدامات در دستور کار عنوان نمود و گفت: سال ۹۶ با همراهی و همدلی مردم و مسئولین سالی رو به رشد برای شهرستان رودبار خواهد بود.

زیتون خبر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!