مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۱۵۶
زمان انتشار : ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

منوچهر جمالی:

رایزنی ها برای کاهش خسارت آزاد راه به شهرهای رودبار انجام شده است

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آزاد راه به شهرهای لوشان و رستم آباد آسیب جدی وارد کرد،ادامه داد: اقداماتی برای جایگزینی و جبران این خسارت ها در حال انجام است.

به گزارش   ، دکتر منوچهر جمالی در جمع مردم رحمت آباد ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: برای توسعه شهرستان برنامه هایی تدوین شد که نیمی از آن انجام و مابقی برنامه ها را در دستور کار داریم.

وی از آسفالت یکصد کیلومتر از راه های روستایی بخش عمارلو و خورگام خبر داد و  ادامه داد:گازرسانی روستاها، تقویت شبکه آنتن دهی تلفن همراه در سه بخش رحمت آباد و بلوکات، عمارلو و خورگام و ایجاد زیرساختهای اینترنت از اقدامات انجام گرفته طی سال گذشته هستند.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آزاد راه به شهرهای لوشان و رستم آباد آسیب جدی وارد کرد،ادامه داد: اقداماتی برای جایگزینی و جبران این خسارت ها در حال انجام است.

جمالی، بیان داشت:در حال رایزنی هستیم تا با عبور آزاد راه در محدوده شهر رودبار از مسیری عبور کند تا به کسبه و زیتون فروشان ضرر و زیانی وارد نشود.

وی اختصاص تخصص های پزشکی به شهر لوشان را از اقدامات در دستور کار عنوان نمود و گفت: سال ۹۶ با همراهی و همدلی مردم و مسئولین سالی رو به رشد برای شهرستان رودبار خواهد بود.

زیتون خبر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی