مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۱۴۳۶۲
زمان انتشار : ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۵

منوچهر جمالی:

راه روستایی رودبار نیازمند توجه بیشتر مسئولان است/ نباید از ایجاد راه و آسفالت روستایی عقب بمانیم

نماینده مردم رودبار به لزوم توجه مسئولبن برای ایجاد راه روستایی و آسفالت در رودبار تاکید کرد و گفت: نباید از ایجاد راه و آسفالت روستایی در شهرستان رودبار عقب بمانیم.

به گزارش  منوچهر جمالی  با بیان اینکه از ابتدای سال گذشته در بسیاری از شاخصه های خدماتی و عمرانی در رودبار عقب بودیم، اظهار کرد: در سال گذشته در زمینه آسفالت، آب رسانی، گاز و سایر زیرساختها نسبت به متوسط استانی و متوسط کشوری عقب بودیم.

وی با اذعان به اینکه در بخش آسفالت و راه روستایی در سال ۹۵ پیشرفت خوبی داشتیم اما راضی کننده نبود، افزود: در سال ۹۶ مشکلاتی را داریم که امیدواریم اداره کل راهداری و راه و شهرسازی توجه ویژه ای نمایند تا رودبار در بخش آسفالت و راه روستایی عقب نماند.
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جدیت اقدامات ایجاد راه و آسفالت روستایی گفت: انتظارات ما از اداره کل راهداری، راه و شهرسازی و حمل نقل جاده ای در راستای راه روستایی و آسفالت رودبار  زیاد است و تاکید داریم توجه آن ها بیش از پیش شود.
عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه در بخش آسفالت روستاها اقدام به آسفالت از وظایف بنیاد مسکن، دهیاری ها و مسئولان شهرستان است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته در این بخش تا حدودی در این مسیر کارهای خوبی انجام شد اما همچنان نیازمندیم تا توجه بیشتری نسبت به این بخش شود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از راه های دسترسی برای مردم است که مربوطو چندین دهه گذشته است، تصریح کرد: لازم است هم در استان و هم شهرستان به بخش راه روستایی پرداخته شود و نیازهای مردم در این زمینه نیز رفع شود.
جمالی با بیان اینکه تا سال گذشته اقدامات بسیار ملموس و کمک کننده بود، گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته و همچنین قول هایی که مسئولان و مدیران کل داده اند آینده راه روستایی و وضعیت آفالت در رودبار رضایت بخش خواهد بود.
وی خدمات رسانی به مردم را وظیفه مسئولان برشمرد و گفت: باید با مدیریت صحیح و کارآمد اعتبارات موجود را برای خدمات رسانی هرچه بیشتر به مردم علی الخصوص روستائیان به کار گرفت.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟