مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۸۲۶۸
زمان انتشار : ۲۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

محمدحسین قربانی:

راه اندازی پتروشیمی در استان گیلان موجب رونق اقتصادی و اشتغال می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: اجرای بخش پتروشیمی در این استان می‌تواند به اندازه ارزش کل افزوده یا درآمد کشاورزی کل استان اثرگذار باشد و موجب رونق اقتصادی و اشتغال در استان گیلان شود.

به گزارش  محمدحسین قربانی  با بیان اینکه نگاه مجلس شورای اسلامی به وزرا نگاهی منطقه‌ای نبوده است اظهار داشت: نگاه مجلس شورای اسلامی به وزرا نگاهی محوری و منطبق بر چهار اصل است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چهار اصل قانون، قانون برنامه، چشم انداز و سیاست‌های کلی از جمله دیدگاه های مجلس شورای اسلامی به وزرا است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های استان گیلان با محوریت برنامه‌های کلی کشور و به‌دنبال آن برنامه‌های استانی و منطقه‌ای هستند.

قربانی افزود: در صحن مجلس شورای اسلامی بعد از بیان مطالب توسط نمایندگان و انتخاب وزیر نفت در دولت دوازدهم جلسه‌ای با وی برگزار شد و صورتجلسه‌ای در ۴ بند تنظیم و وزارت نفت به آن متعهد شده است.

این مسئول با اشاره به صورتجلسه تنظیم شده اخیر با وزیر نفت در مورد قول استقرار کارخانه پتروشیمی از طریق فاینانس با حمایت قاطع وزارت نفت در استان گیلان گفت: طرح پتروشیمی یک تکنولوژی نوین است که با تزریق گاز مایع به انواع پلاستیک تولید می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان خاطرنشان کرد: وزارت نفت در صورتجلسه متعهد می‌شود تا سرمایه‌گذار را آماده کند و گاز را با توجه به صورتجلسه در اختیار سرمایه‌گذار قرار دهد.

وی با اشاره به طرح پتروشیمی و با توجه به زیرساخت‌هایی که در استان گیلان وجود دارد گفت: چنانچه بخش پتروشیمی در استان گیلان مهیا شود می‌تواند به اندازه ارزش کل افزوده یا درآمد کشاورزی کل استان گیلان در حوزه اثرگذار باشد و موجب رونق اقتصادی و رشد اقتصادی و اشتغال در استان گیلان شود.

در جلسه‌ای که با حضور مجمع نمایندگان گیلان با وزیر نفت در تاریخ ۲۸ مرداد در صحن مجلس شورای اسلامی برگزار شد، برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی بر اساس قانون بودجه توسط وزارت نفت یکی دیگر از بندهای صورتجلسه است.

اجماع نظر نمایندگان جهت پیگیری مطالبات پروژه نفت خزر و قول مساعد وزیر با فراهم شدن بستر سرمایه‌گذاری خارجی و تغییر و تبدیل لوله خط انتقال گاز به کلاس ۴۰ از مسیر صومعه سرا- تالش- آستارا، ۲ بند دیگر صورتجلسه‌ای است که وزارت نفت به آن متعهد شده است.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار