مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۴۴۵۸
زمان انتشار : ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

جبار کوچکی نژاد:

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دنیا را متعجب کرد/ داشتن روحیه انقلابی و جهادی در مدیران تنها راه‌حل مشکلات مردم است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن گفت: داشتن روحیه انقلابی و جهادی در مدیران تنها راه‌حل مشکلات مردم است.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی پرشکوه ۲۲بهمن اظهار کرد: حضور پرشکوه و بی‌نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دنیا را متعجب کرد.

وی با اشاره به عرق و اردات روزافزون ملت ایران به انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی افزود: حضور چشمگیر ملت ایران در راهپیمایی گسترده ۲۲ بهمن بیانگر عشق و علاقه روزافزون آن‌ها به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به دسیسه‌ها و تلاش دشمنان مبنی بر کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی گفت: باآنکه دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی تلاش کردند تا مشکلات اقتصادی در کشور را پله‌ای برای حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی قرار دهند اما هوشیاری و انقلابی گری مردم نقشه شومشان را برملا کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن همه سازوکارهای رسانه‌ای و فضای مجازی را برای کمرنگ کردن حضور ایرانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن به کار گرفت اما نتوانست ذره‌ای به اهداف پلید خود دست پیدا کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن کلیات نظام را تائید کردند، تصریح کرد: مردم در رابطه به مشکلات اقتصادی، بیکاری و معیشت بحث‌های به حقی را عنوان می‌کنند اما هیچ‌گاه آن‌ها را با اصل انقلاب اسلامی معاوضه نمی‌کنند.

کوچکی نژاد با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در رابط با انقلابی بودن ملت ایران خاطرنشان کرد: مردم آنچه وظیفه‌شان بوده جلوتر از آن‌هم حرکت کرده‌اند و می‌طلبد که مسئولان نیز به دغدغه‌های مردم جامه عمل بپوشانند و بیشتر به آن‌ها توجه کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه‌حل مشکلات مردم روحیه انقلابی و جهادی در مدیران و مسئولان هست و همه باید در رفع دغدغه‌های مردم ایران جهاد گونه تلاش کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تقدیر از ملت ایران بابت خلق حماسه راهپیمایی تماشایی ازجمله مردم شهرستان‌های رشت و حومه گفت: حضور حدود یک‌صد هزار نفر از مردم شهرستان رشت در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال در تاریخ کم‌سابقه بوده است

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!