مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۶۳۴۶
زمان انتشار : ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

محمدحسین قربانی :

راهپیمایی روز جهانی قدس پرشور تر از انتخابات برگزار می شود/ روز قدس، روز بین المللی اسلامی است

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی روز قدس را روزی بین المللی اسلامی نام برد و گفت: یقینا راهپیمایی روز قدس امسال پر شکوه تر و پر شور تر از انتخابات برگزار می شود.

به گزارش  ، محمدحسین قربانی روزقدس را متعلق به همه آزادی خواهان دانست و اظهار داشت: روزقدس متعلق به همه ی جهانیان و مسلمانان دنیا است.
وی با ابراز خرسندی از برپایی راهپیمایی روز قدس در جهان در عصر کنونی، افزود: رهایی از استکبار نظر همه ی آزادی خواهان را به خود جلب کرده و اکنون در همه ی دنیا راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار می شود.
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی اهمیت شرکت در راهپیمای روز قدس امسال را حائز اهمیت برشمرد و گفت: با توجه به اینکه مردم ایران از حمله تروریستی در تهران اندهگین و ناراحت هستند یقینا با شکوه تر در راهپیمایی شرکت می کنند و انزجارشان از دشمنان و استکبار بیشتر و سهمگین تر است.
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به فضای معنوی حاکم در کشور در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: شور و نشاطی که مردم در انتخابات اخیر کشور ایجاد کرده بودند یقینا فراتر از آن را در روز قدس در خیابان های ایران به پا خواهند کرد.
قربانی حضور ملت ایران را در راهپیمایی روز قدس بزرگتر و پر شور تر اعلام کرد و تاکید داشت: از همه مردم ایران و از همه ی گروه های سیاسی که دل در گرو پیشرفت و توسعه جمهوری اسلامی ایران دارند، روز قدس را از خودشان بدانند.
وی با بیان اینکه روز قدس نمادی ملی برای ایرانیان است، خاطرنشان کرد: مردم باید روز جهانی قدس را نمادی ملی و بین المللی اسلامی بدانند و در راهپیمایی روز قدس مشارکت بیش از پیش داشته باشند تا موجب دلگرمی مسلمانان جهان به ویژه فلسطینیان باشد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟