مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۲۵۷۸
زمان انتشار : ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

محمدحسین قربانی:

رئیس‌جمهور از گیلانیان توانمند در دولت استفاده کند| حل معضل پسماند نگاه جدی دولت را می‌طلبد

قربانی گفت: حضور گیلانیان متعهد، متخصص و توانمند در کابینه دولت دوازدهم از عمده درخواست‌های مجمع نمایندگان و مردم استان از رئیس‌جمهور است.

به گزارش  محمدحسین قربانی با اشاره به‌ضرورت افزایش نیروهای توانمند گیلانی در دولت آینده روحانی اظهار کرد: باید با پیگیری‌ها و رایزنی‌ها سهم بیشتری از نیروهای توانمند گیلانی را در دولت دوازدهم داشته باشیم.

وی حضور نیروهای متخصص و متعهد گیلانی در کابینه دوازدهم را از خواسته‌های اصلی نمایندگان گیلان دانست و افزود: بزرگ‌ترین انتظارات نمایندگان گیلان در مجلس پیگیری برای حضور افراد توانمند و خبره در بین کابینه دوازدهم است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان همچنین به پیگیری طرح‌های بزرگ و عمده رهاشده در گیلان تأکید کرد و گفت: برخی از طرح‌ها در حد ملی در گیلان وجود دارند که رهاشده و باید با تعامل نمایندگان مجلس با دولت پیگیری و به مرحله بهره‌برداری برسند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وعده‌های مکرری در رابطه با طرح‌ها داده‌شده اما اجرای آن به تعویق افتاده، اظهار کرد: شنیدن صدای قطار یکی از وعده‌هایی است که دولت مکرراً به آن اذعان داشته و وعده داده است و ما در تلاشیم تا هرچه سریع‌تر بهره‌برداری از آن تسریع پیدا کند.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ممکن است همه پیگیری‌ها در رابطه به طرح‌های بزرگ استان به نتیجه منتج نشود، خاطرنشان کرد: آنچه نگاه و توجه همه نمایندگان را به خود جلب کرده مدیریت پسماند در استان و توجه بیش‌ازپیش دولت به معضل زباله است.

قربانی مدیریت پسماند و زباله را از عمده‌ترین دغدغه‌های گیلان نام برد و افزود: رهاسازی پسماند در استان مصیبت‌هایی را ایجاد کرده که باید آن را به‌عنوان یک پروژه ملی در دستور کار قرار دهیم چون مقابله با زباله و پسماند منطقه‌ای و استانی قابل‌حل نیست بلکه باید نگاه ملی چاره‌ای برای آن یافت.

وی نهایی شدن پروژه آزادراه در محدود رودبار را از دیگر برنامه‌های مجمع نمایندگان استان در آینده عنوان کرد و گفت: پیگیری ۱۱ کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت-قزوین از دیگر برنامه‌های مجمع نمایندگان است که منحصر به استان گیلان نیست و مربوط به شمال کشور است و حجم مسافرینی که در آن تردد دارند نیازمند توجه بیشتر دولت است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟