مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۳۸۸۸
زمان انتشار : ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

دیوان محاسبات به هزینه‌کرد چای خارجی در ادارات دولتی ورودکند/ پرداخت با تاخیر مطالبات چایکاران نوشدارو پس از مرگ سهراب است

نماینده مردم رشت در مجلس،گفت: برای بهبود  وضعیت چای  در کشور  باید علاوه  بر افزایش فرهنگ سازی  در  تولید چای ایرانی، دستگاه  های نظارتی از جمله دیوان محاسبات را نیز ترغیب کنیم به هزینه کرد چای های خارجی در ادارات دولتی ورود کنند.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره وضعیت چای  ایرانی در کشور،گفت: عدم تبلیغات بهینه چای بدون اسانس در صداو سیما موجب می شود، ذائقه ی شهروندان به سمت چای ایرانی گرایش پیدا نکند و در همین حال برخی چای های دارای اسانس خارجی،  مستقیماً  سلامت  شهروندان  را هدف گرفته اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهروندان نباید ناآگاهانه  چای های خارجی بی کیفیت را در سبد مصرفی شان قرار دهند، تصریح کرد: دردآورتر ازموضوعات  ذکره شده این است که در حالی که در سال اقتصاد  مقاومتی باید در ادارات دولتی   بر مصرف تولیدات داخلی تاکید شود،  اما متاسفانه استفاده  از  چای  خارجی  رواج  دارد؛ بنابراین  باید دیوان محاسبات بر وضعیت هزینه کرد،  چای خارجی در ادارات دولتی  ورودکند.

وی ادامه داد:  انصافا تحولی  در خرید تضمینی چای در طی ۲الی ۳ سال اخیر  اتفاق افتاده، اما اشکالی که در این راستا وجود  دارد، تاخیر در پرداخت مطالبات چایکاران است که این  امر ذائقه ای چایکاران را تلخ کرده است؛ چرا که پرداخت با تاخیر مطالبات چایکاران به منزله نوشدارو  پس از مرگ  سهراب است.

 عضوکمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس، یادآورشد: عدم تبلیغ چای ایرانی ارگانیک در صداو سیما یکی از موانع ترغیب شهروندان به استفاده بهینه  از چای ایرانی است و این در حالی است که کیفیت چای ایرانی با چای خارجی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی