مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۶۴۹۳
زمان انتشار : ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

ذبیح نیکفر:

دکتر هاشمی نخستین وزیر بهداشت ۸ ساله در نظام جمهوری اسلامی خواهد شد/ باید در دولت دوازدهم ایرادات نظام سلامت رفع شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر رفع ایرادات نظام حوزه سلامت گفت: دکتر قاضی‌زاده هاشمی مشکلی در رأی آوردن ندارد و نخستین وزیر بهداشت 8 ساله در نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

به گزارش  ذبیح نیکفر با اشاره به آمدوشد وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی و حضور در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس اظهار کرد: سید حسن قاضی‌زاده هاشمی گزینه پیشنهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همانند سایر وزرای پیشنهادی در کمیسیون‌های مختلف حضور پیدا می‌کنند.

وی بابیان اینکه نمایندگان به نقطه نظرات و برنامه‌های دکتر هاشمی گوش‌داده و موافق برنامه‌های وی هستند، افزود: دکتر هاشمی مشکلی در رأی آوردن در مجلس ندارد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر مثبت وکلای ملت به وزیر بهداشت فعلی، گفت: اجماع نظر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر این است که به وزیر بهداشت فعلی رأی بدهند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ایراداتی که در حوزه نظام سلامت و مشکلاتی که در چهار سال اول دوران تصدی قاضی‌زاده هاشمی بوده باید رفع شود، تصریح کرد: ایرادات برنامه‌های وزیر بهداشت در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح شد و دکتر هاشمی ایرادات را استماع کردند و قرار است نقاط قوت برنامه‌های وی حفظ و نقاط ضعف مرتفع شوند.

نیکفر بابیان اینکه دکتر هاشمی از وزرای موفق در دولت یازدهم بوده، گفت: با رأی قاطع دکتر هاشمی نخستین وزیر بهداشت و درمان ۸ ساله در نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟