مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۱۵۹
زمان انتشار : ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

جبار کوچکی نژاد:

دولت یازدهم با قبول سند ۲۰۳۰ از چاله به چاه افتاده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سند ۲۰۳۰ را اشتباه بزرگ دیگری از جانب دولت یازدهم بیان کرد و گفت: دولت یازدهم با قبول سند ۲۰۳۰ عملاً از چاله به چاه افتاده است و با تذکر مقام معظم رهبری به هر شکلی تلاش می‌کند خود را از این مشکل خارج کند.

به گزارش   ، جبارکوچکی با اشاره به مشکلات دولت یازدهم به‌ویژه در بخش اقتصادی و اشتغال‌زایی اظهار داشت: روحانی در دولت چهارساله خود در بخش اقتصادی بدون توجه به مشکلات حاصل از رکود و بیکاری، تنها درصدد کاهش تورم با هدف جلب نظر مردم بوده است.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم رکوردار بیشترین سطح از رکود در طول تاریخ انقلابی کشور بوده است گفت: روند حرکت اقتصادی روحانی به شکلی بوده است که کشور در پایان چهارسال اول دولت وی بالاترین سطح از رکود در پس از انقلاب تاکنون را تجربه کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد خود در جهت بازگشایی گره‌های اقتصادی کشور گفت: دولت با به گردش انداختن چرخ صنعت و گردشکری علاوه بر اشتغال‌زایی می‌تواند شرایط لازم جهت حذف رکود و به‌دنبال آن رفع تورم را ایجاد کند.

وی با اشاره به اهمیت هماهنگی بین کابینه وزرا و مجلس بیان داشت: بهره‌گیری روحانی از وزرایی با حاشیه سیاسی و یا پیر و فرسوده در کابینه که از انگیزه کافی برای خدمت به مردم برخوردار نبودند از دیگر مشکلات موجود در دولت یازدهم بوده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، سند ۲۰۳۰ را اشتباه بزرگ دیگری از جانب دولت یازدهم بیان داشت و افزود: دولت یازدهم با قبول سند۲۰۳۰ عملاً از چاله به چاه افتاده است و با تذکر مقام معظم رهبری به هرشکلی تلاش می‌کند خود را از این مشکل خارج کند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به کارنامه ناسالم وزیر آموزش پرورش دولت روحانی ابراز داشت: وزیر آموزش پرورش دولت یازدهم همزمان با کسب رای اعتماد و با پیشنهاد نادیده گرفتن سند تحولی آموزش و پرورش و اجرای سند ۲۰۳۰ مخالفت خود را با نظام اعلام کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت موظف است هر چه زودتر اقدامی قاطع در ارتباط با سند ۲۰۳۰ انجام دهد افزود: این سند معامله‌ای بین‌المللی است و امضاء این سند و عدم اجرای آن کشور را دچار تناقض و مشکل در جامعه جهانی می‌کند.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی