مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۲۳۴۸۱
زمان انتشار : ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰

ذبیح نیکفر:

دولت و مجلس پشتیبان سپاه هستند/ برای ایستادگی مقابل زورگویی‌های آمریکا عزم ملی وجود دارد

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: دولت و مجلس پشتیان سپاه است و ما برای دفاع آماده هستیم و اگر آمریکایی‌ها بخواهند خطایی انجام دهند آنها را پشیمان خواهیم کرد.

به گزارش  ذبیح الله نیک‌فر با بیان اینکه تحریم‌ها از ابتدای انقلاب اسلامی علیه ایران وجود داشت و با اشاره به احتمال تحریم سپاه از سوی آمریکا اظهار داشت: علی‌رغم همه تحریم ها، جمهوری اسلامی در برابر استکبار با تمام وجود ایستادگی کرد و هم اکنون نیز عزم ملی برای ایستادگی مقابل زورگویی و زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی وجود دارد.

وی افزود: سپاه اوج ایستادگی ملت ایران است و پیشرفت‌های موشکی سپاه را آمریکایی‌ها به خوبی می‌دانند بنابراین این بار به دنبال تحریم این نقطه قوت در جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل ادامه داد: رجز خوانی‌ها آمریکایی‌ها تأثیری بر ایستادگی ملت ایران و بویژه عصاره دفاع و ایستادگی ملت ایران یعنی سپاه پاسداران نخواهد داشت.

نیک‌فر گفت: دولت و مجلس پشتیان سپاه است و ما برای دفاع آماده هستیم و اگر آمریکایی‌ها بخواهند خطایی انجام دهند آنها را پشیمان خواهیم کرد.

وی درباره افزایش قیمت ارز اظهار داشت: این افزایش قیمت در بازار داخلی اثرگذار خواهد بود ولی مسئولان در تلاش هستند این اثرگذاری به حداقل برسد اما متأسفانه دستانی که از خارج از کشور حمایت می‌شوند در افزایش قیمت ارز نقش دارند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان ادامه داد: کمیسیون‌های تخصصی مجلس در خصوص افزایش قیمت‌ها اقدامات ویژه‌ای انجام خواهند داد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی