مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۱۶۰۸
زمان انتشار : ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

جبار کوچکی نژاد:

دولت مکلف به فروش کالای قاچاق موجود در کشورهای همسایه و تبدیل آن به پول برای اشتغال داخل است

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 کل کشور گفت: دولت مکلف شده تا کالای قاچاق موجود در انبارهای کشور را برای حصول درآمد 10 هزار میلیارد تومانی بفروشد و درآمد حاصله را برای ایجاد اشتغال هزینه کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با اشاره به طرح کمسیون تلفیق بودجه ۹۷ مبنی بر فروش کالای قاچاق برای حصول درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومانی دولت و صرف این درآمد برای ایجاد اشتغال در کشور اظهار کرد: طبق طرح مذکور دولت مجاز شده تا کالاهای قاچاق موجود در کشور را بفروشد و درآمد حاصله را خرج اشتغال کشور کند.

وی افزود: در طرح مذکور قانون‌گذار دولت را مکلف کرده که کالاهای قاچاق موجود را در صورت لزوم در کشورهای همسایه بفروشد و منابع آن را در اختیار اشتغال بگذارد.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور با تاکید بر اینکه نباید اجرای این طرح به تولید و اشتغال داخل ضربه وارد کند، گفت: در حال حاضر کالاهای قاچاق در کشور به‌اندازه‌ای که بتواند ۱۰ هزار میلیارد تومان درآمد ایجاد کند در انبارها موجود است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود منابع دولت برای ایجاد اشتغال در کشور خاطرنشان کرد: ایجاد درآمد با کالاهای قاچاق به معنای ترغیب قاچاقچیان برای واردات بیشتر نیست بلکه دولت مکلف شده تا کالاهای موجود در کشور را به درآمد تبدیل کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دو راهکار برای ساماندهی کالای قاچاق در کشور وجود دارد، تصریح کرد: دولت یا باید کالای قاچاق موجود را منهدم و یا باید در بازار کشورهای همسایه بفروشد و ارز ناشی از فروش را وارد کشور کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه کالای قاچاق باید در مقابل همه به آتش کشیده شوند، گفت: برای اینکه کالاهای قاچاق در بازار به تولید داخلی و اشتغال ضربه وارد نکند بهتر است بازار کشورهای همسایه را هدف تبدیل کالای قاچاق به پول قرار دهیم.

کوچکی نژاد بابیان اینکه وجود کالای قاچاق در کشور خسران و ضرر است، افزود: دولت اگر بتواند کالای قاچاق را به سایر کشورها بفروشد ارزشش بیش از این است که کالاهای قاچاق در انبارهای کشور خاک بخورند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار