مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۴۵۵۸
زمان انتشار : ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

محمدصادق حسنی:

دولت مشکل بیمه نیروهای آزاد آموزش‌وپرورش را حل کند / آموزش‌وپرورش استان گیلان نقاط ضعف زیادی دارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه با توجه به گفتگو با موسسین مراکز آموزشی معتقد هستم که نباید یک طرفه قضاوت کرد، گفت: باید یک فکر اساسی انجام شود تا از طرف دولت خصوصاً مشکل بیمه همکارها حل گردد.

به گزارش  محمدصادق حسنی در دیدار معلمان شاغل در مدارس غیر دولتی از گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به شرایط غیررسمی معلمان نیروی آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی پیش روی این جامعه فرهیخته،  بحث بیمه می‌باشد.

وی بابیان اینکه بر اساس قانون تامین اجتماعی شرایطی مد نظر است که که شامل حال همه  این نیروها نمی‌شود، افزود: متاسفانه سوددهی موسسات آموزشی آنقدر بالا نیست که موسسین بتوانند همه نیروهای خود را بیمه کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در قانون آمده است که آموزش‌وپرورش باید به آن‌ها کمک نماید ، گفت : آموزش‌وپرورش هم متأسفانه کمک نمی‌کند، مخصوصا  آموزش‌وپرورش استان گیلان که نقاط ضعف زیادی دارد، نمی‌دانیم چرا مدیریت این‌گونه کار می کند؟

حسنی با اذعان به اینکه وقتی قانون اعلام می‌کند که باید  به موسسات غیردولتی کمک کنید تا موسسات غیردولتی حداقل‌ها را انجام دهند ،افزود:  باید از انجام نشدن این تعهدات اظهار تاسف کرد.

وی بابیان اینکه با توجه به گفتگو با موسسین  مراکز آموزشی معتقد هستم که نباید یک طرفه قضاوت کرد، گفت: باید یک فکر اساسی انجام شود تا از طرف دولت خصوصاً مشکل بیمه همکارها حل گردد.

وی بابیان اینکه دریافتی معلمان نیروی آزاد آنقدر بالا نیست که یارای پرداخت بیمه خود را داشته باشند، گفت: باید با کمک آموزش‌وپرورش و مسئولین این مشکل را برطرف کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بحث ایجاد شرایط برای معلمان نیروی آزاد، در آزمون‌های پیش رو یک بحث تخصصی است و نمی‌توان نسبت به آن وعده داد، خاطرنشان کرد:  با توجه به عدم تثبیت شرایط همه معلمان پیش‌دبستانی نمی‌توان شرایط این‌چنینی را پیش‌بینی کرد اماسفارشات لازم را انجام می‌دهیم ،تا فکری به حال این موضوع شود.

به گزارش خبرگزاری فارس نیروهای شاغل در مدارس غیر دولتی استان گیلان ، همگام با دیگر همکاران خود در سایر استانها ،  با گلایه از نادیده گرفته شدن این ظرفیت نیروی انسانی در مصوبه مجلس مبنی بر جذب حق‌التدریس‌ها، مطالبه گر بیمه و ضریب  امتیاز در آزمون‌ها می‌باشد و با توجه به سابقه و تجربه  سالها تدریس، خواهان توجه مسئولین استانی و کشوری هستند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار