مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۹۲۰۰
زمان انتشار : ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

محمدمهدی افتخاری:

دولت “مسکن مهر” را در ریل اصلی خود قرار دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تکمیل مسکن مهر نیازمند حمایت دولت است گفت: با توجه به اینکه مدت زمان طرح جامع مسکن مهر تمام شده، دولت باید با تمدید طرح جامع، مسکن مهر را در ریل اصلی خود قرار دهد.

به گزارش   حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی افتخاری اظهار داشت: منطقه آزاد انزلی یک فرصت مناسب اقتصادی برای توسعه و پیشرفت استان گیلان است نه تهدیدی که منجر به درگیری و اختلاف بین افراد شود.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی به‌دلیل موقعیت استراتژیک در ساحل دریای خزر قرار گرفته است ولی شعاع اقتصادی آن محدود به منطقه خاصی نیست، گفت: منطقه آزاد انزلی متعلق به تمام استان گیلان است و فضای مناسبی در جهت اشتغالزایی، جذب سرمایه و توریسم است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تکمیل مسکن مهر نیاز به حمایت دولت است اذعان داشت: با توجه به اینکه مدت زمان طرح جامع مسکن مهر تمام شده است، دولت می‌بایست با تمدید طرح جامع، مسکن مهر را در ریل اصلی خود قرار دهد.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس افزود: با توجه به اینکه گران شدن مصالح ساختمانی و لوازم مورد نیاز سبب شده است که پیمانکاران به تعهدات خود پایبند نباشند ایجاد شرایط مناسب در جهت انجام بخشی از این تعهدات از جمله  اهداف مهم در آماده‌سازی مسکن مهر است.

افتخاری تصریح کرد: شن ریزی و بسترسازی جهت ساخت جاده، عدم مصالح کافی و برداشت بی‌رویه شن و ماسه از بستر رودخانه‌ها از جمله موانع و مشکلات متعددی است که در بخش عملیاتی‌سازی پروژه‌های عمرانی وجود دارد.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار