مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۴۷۲۲
زمان انتشار : ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

جبار کوچکی نژاد:

دولت قوانین ضد فقرا را خوب اجرا می کند اما در اجرای قوانین ضد اغنیاء مشکل دارد

نماینده مردم رشت در مجلس، گفت: نوبخت ادعا می کند که نمی توانند اقشار پردرآمد را شناسایی کنند اما به نظر می رسد، دولت در جهت اجرای قوانین ضدفقرا خوب عمل می کند اما نمی تواند قوانینی که ضد اغنیا و ثروتمندان هستند را اجرا کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد در رابطه با زوایای مثبت و منفی بودجه سال ۹۷، اظهار کرد: توجه به وضعیت کسانی که حقوق پایینی دریافت می کنند از جمله بازنشستگان از جمله نکات مثبت بودجه ۹۷ است.

وی  با بیان اینکه بر اساس بودجه سال آتی، افرادی که حقوق بیشتری دریافت می کنند، مالیات بیشتری می دهند، گفت: افزایش حقوق این افراد نسبت به کسانیکه حقوق های پایینی دریافت می کنند کمتر خواهد بود.

**برنامه های دولت در بحث اشتغال تحقق ناپذیر است

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: مصوب شد که طی سال آینده دولت یارانه دهک های پردرآمد جامعه را حذف کند و این ها نکات مثبتی بود که در بودجه داشتیم.

کوچکی نژاد با اشاره به نکات منفی بودجه سال ۹۷، افزود: یکی از نکات منفی بودجه ۹۷ این است که دولت در بخش اشتغال برنامه ای ارائه نداده است و برنامه هایی که داریم تحقق ناپذیر است.

**حجیم تر شدن دولت به افزایش حقوق و دستمزدها منجر می شود

وی افزود: دولت حجیم تر شده است در حالیکه باید ۱۵ درصد از نیروهای دولتی کاهش یابد و بخش هایی که قابل واگذاری هستند واگذار شوند، اما حجم دولت بالا رفته است و این موضوع حقوق و دستمزدها را دچار معضل می کند.

نماینده مردم رشت در مجلس، بیان کرد: بودجه عمرانی نیز در بودجه ۹۷ کاهش یافته است و این هم از نکات منفی است.

کوچکی نژاد در مورد احتمال اجرای طرح حذف یارانه دهک های پردرآمد، گفت: در این خصوص نوبخت ادعا می کند که نمی توانند اقشار پردرآمد را شناسایی کنند اما به نظر می رسد، دولت در جهت اجرای قوانین ضدفقرا خوب عمل می کند اما نمی تواند قوانینی که ضد اغنیا و ثروتمندان هستند را اجرا کند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی