مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۰۳۳۴
زمان انتشار : ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

جبار کوچکی نژاد:

دولت شرایط سفر برای اقشار مستضعف و آسیب‌پذیر جامعه را فراهم کند/ تراز گردشگری خارجی در کشور منفی است

رئیس فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تراز منفی گردشگری خارجی در کشور گفت: دولت باید شرایط سفر برای اقشار مستضعف و آسیب‌پذیر جامعه فراهم کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد  با اشاره به مشکلات حوزه گردشگری خارجی کشور اشاره و اظهار کرد: گردشگری یک بحث چندوجهی است و نمی‌توان یک‌بعدی مسیر گردشگری را باز کرد و رونق بخشید.

وی با انتقاد از وضعیت نامتناسب گردشگری خارجی با ظرفیت‌های داخلی کشور، افزود: تراز گردشگری خارجی در کشور منفی است و ایران از وضعیت خوبی در حوزه گردشگری برخوردار نیست.

رئیس فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در حوزه گردشگری داخلی نیز مشکلاتی دیده می‌شود، گفت: دولت باید از کسانی که مستضعف هستند و تمایل به گردشگری دارند شرایطی را فراهم کند تا گردشگری محرومان و مستضعفان نیز انجام شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه فصل تابستان و یا عید نوروز فرصتی مغتنم برای حمایت دولت از گردشگری اقشار ضعیف جامعه است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی انقلاب مستضعفین و قشر آسیب‌پذیر است و نباید گردشگری منحصر به سرمایه‌داران باشد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه متأسفانه هیچ برنامه‌ای از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حوزه گردشگری اقشار آسیب‌پذیر جامعه دیده نمی‌شود، تصریح کرد: دولت باید تشویقاتی مالی و حمایتی برای رونق گردشگری داخلی کشور ازجمله اقشار مستضعف و آسیب‌پذیر جامعه داشته باشد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!