مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۱۳۸۹۲
زمان انتشار : ۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

محمود شکری:

دولت دوازدهم دولتی “بی‌حاشیه و کارآمد” باشد/ مدیران و مسئولان جهادی انتخاب شوند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت دوازدهم باید با توجه به شعارهای خود در دوران انتخابات، یک دولت بی‌حاشیه و کارآمد باشد، گفت: باید مدیران و مسئولان جهادی در دولت دوازدهم انتخاب شوند.

به گزارش  محمود شکری ، با اشاره به تشکیل کابینه دولت دوازدهم اظهار داشت: دولت دوازدهم باید با توجه به شعارهای خود در دوران انتخابات، یک دولت بی‌حاشیه و کارآمد با حضور مدیران و مسئولان جهادی و معتقد بر مدیریت اسلامی و با تکیه بر مردم و داشته‌های داخلی تشکیل دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت می‌بایست موقعیت اقتصادی کشور را در دنیا حفظ کند ابراز داشت: مسئولان در صورت اعتقاد و باور به توانایی‌ها و قابلیت‌های داخل کشور می‌توانند مانند دهه‌های اول و دوم انقلاب شرایط نجات و توسعه کشور را ایجاد کنند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت مقابله با تحریم‌های اقتصادی بیان داشت: مسئولان در کنار مردم با مدیریت صحیح اقتصادی، شفافیت مالی، مقابله با اختلاس و تکیه بر توانایی‌های داخلی کشور می‌توانند در مقابل دشمن و تحریم‌ها بایستند.

شکری با اشاره به مسئله نفوذ دشمن در بین مسئولان کشوری گفت: دشمن روی ضعف مسئولانی که در جایگاه تصمیم‌گیری هستند تمرکز کرده تا از این طریق به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کند.

وی با بیان اینکه مردم و نیروهای انقلابی سال‌ها در مقابل شیطان مقاومت کردند افزود: دشمن فهمیده که از طریق نظامی و نفوذ خارجی نمی‌تواند به کشور آسیب وارد کند و به‌همین دلیل از طریق مهره‌شناسی و تربیت برخی از مسئولان داخلی، سیاست استکباری خود را وارد نظام جمهوری اسلامی ایران می‌کند.

شکری با اشاره به سیاست‌های روباه صفتی انگلیس که در همه دنیا نفوذ داشته است گفت: انگلیس سیاست‌های خود را از طریق مهره‌های دست آموز خود در کشورها پیاده می‌کند و شناختن چنین افرادی کار بسیار سختی است.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی