مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۶۷۷۱
زمان انتشار : ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

ذبیح نیکفر:

دولت دوازدهم خروجی کار کابینه را به مردم گزارش دهد/ حضور در بین مردم و گزارش‌دهی به آن‌ها گوشه‌ای از مأموریت رهبر معظم انقلاب به دولت است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در بین مردم و گزارش دهی عملکرد دولت‌ها به آن‌ها گوشه‌ای از مأموریت رهبر معظم انقلاب به دولت دوازدهم است.

به گزارش  ذبیح نیکفر امروز با اشاره به طراحی و اعلام مأموریت‌های مقام معظم رهبری به دولت دوازدهم، اظهار کرد: مقام معظم رهبری برای همه دولت‌ها اندرز و پندهایی داشته‌اند که باید موردتوجه همگان قرار بگیرد.

وی با تأکید بر لزوم تحقق بخشی به منویات رهبری، افزود: آنچه را که دولت‌ها بر اساس منویات رهبری بکار بستند دولتشان را موفق کرد و زمانی که قصور و کوتاهی کردند علاوه بر اینکه خودشان دچار چالش شد برای مردم نیز مشکل آفرید.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه امیدواریم دولت دوازدهم پندها و اندرزهای مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهد، گفت: مقام معظم رهبری تأکیددارند که دولتمردان باید در میان مردم بروند و مشکلاتشان را رفع کنند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولتمردان علاوه بر اینکه باید برنامه‌های مدونی را برای پیشبرد وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها طراحی می‌کنند و روی آن‌ها نظارت کافی دارند در میان مردم حاضر شوند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در میان مردم رفتن و به مردم گزارش دادن را گوشه‌ای از مأموریت مقام معظم رهبری به دولت دوازدهم نام برد و تصریح کرد: قطعاً موفقیت‌ها و دستاوردهای را که دولت دارد نتیجه حضور مردم درصحنه انتخابات اخیر است.

نیکفر با تأکید بر اینکه دولت باید به مردم خروجی کار وزرا و کابینه را گزارش کند، گفت: حضور مردم درصحنه و رأی بالا به آقای روحانی بیانگر گزارش دهی اقدامات دولت توسط رئیس‌جمهوری و وزرا به مردم است.

نماینده لاهیجان و سیاهکل در خانه ملت با اشاره به اینکه همراهی مردم با دولت نیز موجب تقویت و پیشرفت در امور اجرایی کشور می‌شود، افزود: درجایی که لازم است دولت باید از مردم نظرخواهی کند و مردم نیز باید همگام و همراه دولت باشند تا موفقیت‌های دولت مضاعف شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی