مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۳۷۳۲
زمان انتشار : ۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

جبار کوچکی نژاد:

دولت در مورد قراردادها باید با مجلس مشورت کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید بپذیرد که مجلس در راس امور قرار دارد و در ارتباط با هرگونه قرارداد داخلی و بین المللی باید با مجلس مشورت کند.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد  با اشاره به اینکه دولت در مورد قراردادها موظف به تعامل با مجلس شورای اسلامی است اظهار داشت: دولت باید بپذیرد که مجلس در راس امور قرار دارد و در ارتباط با هرگونه قرارداد داخلی و بین المللی باید با مجلس مشورت کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برخی قراردادهای مسئله‌دار در دولت یازدهم در نتیجه ضعف کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی است ابراز داشت: قرارداد ۲۰۳۰ از جمله تخلفات دولت یازدهم بود که پس از دو بار تذکر رهبرمعظم انقلاب باطل شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برجام بیان داشت: در چنین قراردادهایی می‌بایست پیش از اینکه مقام معظم رهبری ورود کنند مجلس وارد عمل شود و مباحث موردنظر را به‌ویژه در آموزش و پرورش اصلاح کند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه مجلس اصلاح کافی و مناسبی درباره ۱۵ بندی که رهبر معظم انقلاب در برجام اشاره فرموده‌اند را انجام نداد اعلام داشت: دولت فکر می‌کند با عجله در برخی از مصوبات و توافقات می‌تواند در حل مشکلات مردم قدم مثبتی بردارد.

وی با اشاره به قرارداد توتال و بدعهدی این شرکت اذعان داشت: قراردادهای خارجی از نظر ما اشکالی ندارد ولی نه با شرکت‌های بدسابقه‌ای مثل توتال که در داخل کشور رشوه داده است در صورتی‌که شرکت‌های بهتر از توتال هم وجود داشت که می‌توانستند در این قرارداد ورود کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره طرح سازمان عمران دریا گفت: سازمان عمران دریا یکی از سازمان‌هایی است که مجلس تصویب کرده است و از طریق این سازمان با یک ثبات مدیریتی می‌توان مانع هرج و مرج در سواحل شد.

وی افزود: در حال حاضر سواحل در اختیار شهرداری‌ها، نیروی انتظامی، بخش دولتی و خصوصی است و هر فرمانداری با سیاست خاص خود سواحل را مدیریت می‌کند که این امر باعث هرج و مرج و بعضاً موجب عدم پرداخت حقوق عوامل نجات غریق تا ۲ یا ۳ سال می‌شود.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه از ورود بخش خصوصی به‌سواحل استقبال می‌کنیم اذعان داشت: بخش خصوصی می‌بایست سیاست‌های خود را با دولت یا سازمان عمران دریا هماهنگ کند زیرا با شکل‌گیری هرچه سریعتر این سازمان، نگرانی‌های مربوط به سواحل از بین می‌رود.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی