مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۳۷۳۷
زمان انتشار : ۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

جبار کوچکی نژاد:

دولت در برجام شرمنده مردم ایران است/ دولت از خوشحالی‌ بسیار در توافق‌ هسته‌ای به سمت آمریکا غش‌ کرد

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی دولت را در برجام شرمنده ملت ایران خواند و گفت: دولت در زمان مذاکرات توافق هسته ای از خوشحالی بسیار سمت آمریکایی ها غش کرد و ما را دلواپس نامید.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه آمریکا روش یک بام و دو هوا را در برجام پیش گرفته است، اظهار داشت: از اول هم با ادعای آمریکایی‌ها که می‌گفتند ما برنده مذاکرات هستیم معلوم بود که آنها نه تنها جسم برجام بلکه روح برجام را هم قبول نداشتند.

وی با اشاره به تلاش و فشارهای آمریکایی‌ها مبنی بر ماندن در برجام، افزود: آمریکا در عین اینکه پا فشاری می‌کند تا در برجام باقی بماند تحریم‌های شدیدی را علیه ایران وضع و برجام را نقض می‌کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اضافه شدن تحریم‌ها به لیست تحریم آمریکا علیه ایران، گفت: آمریکا در حالی ایران را تحریم می‌کند که تمام تاسیسات هسته‌ای ما را یا تعلیق و یا تعطیل کرده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه آمریکایی‌ها حق دارند از برجام خوشحال باشند، افزود: باید از دولتمردان ما سوال کرد که چرا دیگر خوشحالی نمی‌کنید و سرتان را پایین انداخته‌اید؟

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه دولت در برجام شرمنده مردم ایران است، افزود: ما به عنوان دلواپسان و دلسوزان ایران همیشه از سوی دولت مورد انتقاد قرار می‌گرفتیم در حالیکه دولت در زمان توافقات اصرار داشت که باید همه خوشحال باشند.

کوچکی‌نژاد با تاکید بر اینکه دغدغه‌مندان انقلاب دلواپسان بر حق بودند، گفت: دولت در مذاکرات و توافق هسته‌ای آنقدر شاد بودند که سمت آمریکایی‌ها غش کردند و اکنون زمان پاسخگویی است.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی