مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۶۸۹۴
زمان انتشار : ۲۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴

محمود شکری:

دولت تکلیف محور باشد نه طلبکار/ ما از اسلام آمریکایی بیزاریم

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت تکلیف محوری دولت تأکید کرد و گفت: انقلاب باکسی تعارف ندارد و مسئولان اجرایی کشور نباید از انقلاب طلبکار باشند.

به گزارش  ، محمود شکری به مسئول محور بودن دولت تأکید کرد و اظهار کرد: ما حرفمان این است که افرادی که در نظام اسلامی ایران در بخش اجرا مسئولیت دارند باید تکلیف محور باشند و از نظام و انقلاب طلبکار نباشند.

وی بابیان اینکه ما باکسی تعارف نداریم و همه به انقلاب بدهکارند، افزود: روی سخن من با همه دست‌اندرکاران است و باکسی تعارف ندارم و انقلاب هم باکسی تعارف ندارد و به کسی بدهکار نیست؛ انقلاب نه به آقای لاریجانی به‌عنوان رئیس مجلس بدهکار است و نه به آقای روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور بدهکار است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: همه به امام، شهدا و انقلاب بدهکاریم و باید به راه امام و رهبر معظم انقلاب بدهکار باشیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به شخص ولی‌فقیه کشور بدهکاریم که با درایت، تعهد، تقوای الهی، خدامحوری و توکل به خدا توانسته بر عهده استکبار بربیاید و دستشان را بخواند و توطئه‌هایی را که یکی پس از دیگری می‌چینند را خنثی کند.

شکری با اشاره به اینکه ما دست همه افرادی را که بخواهند به مسیر انقلاب بیایند و ادامه‌دهنده راه امام و شهدا باشند را می‌بوسیم، گفت: مسئولان ما باید ادامه‌دهنده راه پیامبران، ائمه و قرآن باشند چون تکلیف بشریت را مشخص کرده است.

وی با تأکید بر این مهم که باید در مسیر مقاومت حرکت کرد، افزود: ملت تاکنون روی حرفشان ایستاده‌اند و با گرسنگی، تشنگی، بیکاری و با همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد تحمل کرده است و همپا و همراه رهبر عزیز در مقابل دشمنان ایستاده است.

نماینده تالش بزرگ در خانه ملت بیان کرد: متأسفانه یک عده غرب‌گراها و انسان‌های کم‌صبر و فرصت‌طلب و قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز به دنبال این هستند تا قدرت را در دست بگیرند و یک چراغ سبزی و چشمکی به غرب و رؤسای خودشان بزنند و این پیام را بدهند که بله ما در حال کند کردن سرعت روند انقلاب هستیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: همه انقلابیون برای ما عزیز هستند و همه‌کسانی که تلاش می‌کند چه با قلمشان چه با کار شبانه‌روزی خود در حال خدمت به مردم هستند و تبعیت می‌کنند از دستورات رهبری برای ما قابل‌احترام‌اند.

شکری بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب شبانه‌روز در تلاش است تا امانتی که امام و مردم بر دوشش گذاشته‌اند را در پیچ‌وخم‌های انقلاب عبور دهد و به صاحب اصلی‌اش که امام عصر عجل الله تعالی فرجه شریف است تقدیم کند، افزود: نباید در مسیر پیشرفت انقلاب و حرکت رهبری سد ایجاد کرد و رهبری را خون و دل داد بلکه باید همکاری کرد و دستوراتش را اجرا کنیم چون دستورات رهبر معظم انقلاب دستورات اسلام ناب است.

وی به سخنان نجفی استاندار گیلان پس از انتخابات اشاره کرد و گفت: استاندار گیلان اعلام کرده که ناجوانمردانه دولت را تخریب کردند.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال افزود: چه کسی حاضر است دولت خودش را که حرف انقلاب را زده و در چارچوب انقلاب برای مردم کار کرده را می‌زند.

ضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اذعان بر اینکه اگر کسی حرف چنین دولتی را بزند اصلاً انقلابی نیست و در اختیار دشمن است که حرف دولت اسلامی و انقلابی را بزند، بیان کرد: کسیکه بدگویی دولتی که در اختیار اسلام، مسلمانان و ولایت‌فقیه است را بزند چنین فردی در اختیار آمریکا و دشمنان ایران است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی