مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۱۴۳۱
زمان انتشار : ۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

دولت به بازار لجام‌گسیخته گوشت ورود کند | دلالان در بدنه سیستم دولتی وجود دارند

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه ما انتظار داریم دولت با تدابیر ویژه مواد پروتئینی ارزان‌قیمت را در اختیار شهروندان بگذارد،گفت: دلالان همیشه دربازاربوده اند و دولتها هم همیشه درکنترل دلالان عاجز هستند.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره  وضعیت بازار مواد غذایی  درکشور،گفت: نرخ گوشت در بازار در شرایطی لجام  گسیخته و سر سام آور به سمت گرانی  تمایل  دارد که  برخی از  اخبار  نیز به گوش می رسد که میزان خط  فقر به حدی در کشور افزایش  یافته  است که گوشت چندین بار در منازل طبخ می شود، بدین معنا که برخی از سرپرستان خانواده، اجازه مصرف گوشت را به اعضای خانواده  نمی‌دهد و فقط به نوعی مزه گوشت را در وعده های غذایی متفاوت استفاده می کنند.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای  اسلامی با بیان اینکه  ما انتظار داریم دولت با تدابیر ویژه مواد پروتیینی ارزان قیمت را در  اختیار شهروندان  قرار بدهد، تصریح کرد: دلالان همیشه در بازار بودند و دولتها  هم همیشه در کنترل دلالان عاجز هستند.

وی ادامه داد: دولت به بازار لجام گسیخته گوشت ورودکند و این در حالی  است که امکان بودن، دلالان در بدنه سیستم دولتی وجود دارند.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه با وجود همه در خواست‌های که از دولت برای  تثبیت کالاهای  پر مصرف  غذایی از شهروندان  داشته ایم،  اما  بازار مواد غذایی به شرایط  ایده آل نرسیده است، یادآورشد: نمی توان به مردم برای عاملی همچون  گرانی گفت، گوشت را  از سبد غذایشان حذف کنند.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت