مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۱۲۳۰
زمان انتشار : ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

ذبیح نیکفر:

دولت بر اقامتگاه‌های بین‌راهی و گردشگری نظارت کند/ امکانات گردشگری در گیلان محدود و شایسته نیست

سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس از عدم وجود زیرساخت‌های لازم در حوزه گردشگری گیلان انتقاد کرد و گفت: دولت بر اقامتگاه‌های بین‌راهی و گردشگری استان نظارت‌های خود را افزایش دهد.

به گزارش   ذبیح نیکفر با اشاره به عدم زیرساخت‌های کافی صنعت توریسم در استان گیلان اظهار کرد: متأسفانه زیرساخت‌های گردشگری در کشور علی‌الخصوص در استان گیلان به حد کافی موجود نیست.

وی بابیان اینکه زیرساخت‌های گردشگری در خور مردم گیلان نیست، افزود: زیرساخت‌هایی که در حال حاضر در سطح استان گیلان مستقر هستند درشان مردم گیلان و گردشگرانی که در این استان حاضر می‌شود وجود ندارد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات محدودی که در حوزه گردشگری گیلان موجود است با مشکلاتی همراه است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به حمایت بخش خصوصی در احیا اقامتگاه‌ها و تفرجگاه‌های توریستی تأکید کرد و افزود: باید بخش‌های خصوصی که در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنند موردحمایت همه‌جانبه قرار بگیرند.

سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید کمک کنند تا بخش خصوصی شرایط لازم و مناسبی را در حوزه گردشگری فراهم آورد.

نیکفر به‌ضرورت تشدید و افزایش نظارت‌ها بر اقامتگاه‌های بین‌راهی تأکید کرد و گفت: نظارتی که از سوی دولت بر اقامتگاه‌های و تفرجگاه‌های گردشگری می‌شود سلامت و امنیت مردم را تشدید می‌کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار