مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۶۱۰۴
زمان انتشار : ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

اسدالله عباسی:

دولت باید پاسخ قاطع به بدعهدی های طرف مقابل در برجام داشته باشد

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه دشمنان ما در تلاش اند که با مانع تراشی در برجام به تعهداتشان عمل نکنند ، تصریح کرد: آنان با خلف وعده ای که داشتند ثابت کردند که ناقض برجام بوده اند و ایران اسلامی بود که راستی آزمایی کرد

به گزارش  ، اسدالله عباسی درمورد طرح جامع تحریم های سنا علیه نظام جمهوری اسلامی ، اظهار کرد: ما از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی به آمریکا اعتماد نداشتیم.

ادامه داد: اکنون هم به آمریکا اعتماد نخواهیم داشت زیرا دشمن ما است و این را ثابت کرده که دشمن روحیه انقلابی گری و در مجموع نظام جمهوری اسلامی است.

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان  با تأکید براینکه ما هیچوقت به دشمن اعتماد نمی کنیم ، اضافه کرد: شاید برخی ها خوش بینانه به وعده های آمریکا نگاه می کردند و عینک خوش بینی زده بودند ولی مقام معظم رهبری از قبل پیش بینی کردند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا از هر فرصتی برای نفوذ به کشور با هر بهانه ای استفاده می کند ،افزود: یک زمان برجام و بحث هسته ای بوده است و امروز بهانه حقوق بشر و موشک های ایران را دارند و ایران را عامل ناامنی در منطقه معرفی کرده اند.

عباسی با بیان اینکه دشمنان ما در تلاش اند که با مانع تراشی در برجام به تعهداتشان عمل نکنند ، تصریح کرد: آنان با خلف وعده ای که داشتند ثابت کردند که ناقض برجام بوده اند و ایران اسلامی بود که راستی آزمایی کرد.

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان با تأکید براینکه ایران به محتوای برجام پایبند بود و به آن عمل کرد، اضافه کرد:  خود آمریکایی ها و اروپایی ها هم این مهم را اعتراف کردند.

عباسی با تأکید براینکه دولت باید پاسخ قاطع به بدعهدی های طرف مقابل در برجام داشته باشد ، اظهار کرد: باید دید چه برنامه ای برای این مهم صورت می گیرد.

کاسپین : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی