مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۱۰۱۲
زمان انتشار : ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

ولی داداشی:

دولت از ایجاد تغییر در اساسنامه دانشگاه پیام نور خودداری کند/ خانه‌نشین شدن بسیاری از کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت انتظار داریم به جهت حمایت از دانشگاه پیام نور از اقدامات غیرکارشناسانه و همراه با شتاب برای ایجاد تغییر در اساسنامه بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی نیمه‌حضوری کشور خودداری کنند.

به گزارش   ولی داداشی  با بیان اینکه انجام تغییرات در اساسنامه دانشگاه پیام نور یک کار تخصصی نبوده و نیاز به کار کارشناسی شده دارد، اظهار کرد: با شتاب‌زدگی و از روی عجله نمی‌توان با آینده بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی نیمه‌حضوری کشور بازی کرد.

وی با اشاره به اینکه هرگونه تغییر در اساسنامه این دانشگاه باید با رعایت عدالت آموزشی همراه بوده و تبعیض در آموزش و آیین‌نامه‌های دانشگاهی به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: اگر قرار است استانداردهای آموزشی در کشور اجرا شود باید این استانداردها برای همه دانشگاه‌ها به یک اندازه باشد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی دانشگاه پیام نور را یکی از مراکز علمی موفق و شناخته شده در سطح کشور دانست و تصریح کرد: این دانشگاه با دارا بودن کادر علمی و اداری فعال و ساعی سهم خود را در ارتقای علمی کشور و آموزش نیروی انسانی مولد به خوبی ایفا کرده است.

داداشی با بیان اینکه با مجازی شدن شیوه تحصیل در دانشگاه پیام نور بسیاری از کارکنان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه خانه‌نشین می‌شوند، گفت: تغییر اساسنامه و محدود کردن دانشگاه با بیش از چهار هزار عضو هیأت علمی در سطح کشور به صلاح کشور نبوده و در خصوص تغییر اساسنامه باید تجدیدنظر شود.

وی در خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: از دولت انتظار داریم به جهت مأموریت‌هایی که به عهده دانشگاه پیام نور گذاشته از این دانشگاه حمایت جدی کرده و از اقدامات غیرکارشناسانه و همراه با شتاب برای ایجاد تغییر در اساسنامه بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی نیمه‌حضوری کشور خودداری کنند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!