مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۵۴۰۵
زمان انتشار : ۰۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

دولت، جوانان مطالعه‌گر و مطالبه‌گر را استخدام کند | اشتباهات دولت گذشته تکرار نشود

عضو فراکسیون مستقل مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار جمعی از جوانان با مقام معظم رهبری در ماه رمضان امسال گفت: در این دیدار دیدیم که جوانان کشور ما واقعاً نخبه هستند و بیشتر آن‌ها اهل مطالعه، پخته و بیشتر از سن خود حرف برای گفتن دارند.

به گزارش  ، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دولت در استخدام نیروها باید شایسته‌سالاری، ضوابط و قانون را معیار و ملاک عمل قرار دهد، گفت: دولت باید جوانان مطالعه گرو مطالبه گر را استخدام کند.

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معیارها و شاخص‌هایی که دولت در جذب و استخدام ۲ هزار نیروی جدید و تزریق آن‌ها به بدنه دولت، باید توجه داشته باشد، گفت: بهترین معیار و ملاک عمل دولت باید قانون و ضوابط و مقررات باشد و خارج از این چارچوب عمل نکند.

وی تصریح کرد: در دولت‌های قبلی شاهد بودیم که در هنگام استخدام بیشتر به نیروها و دار و دسته خودشان توجه دارند اما انتظار ما از دولت روحانی این است که کار دولت‌های گذشته را تکرار نکند.

عضو فراکسیون مستقل مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار جمعی از جوانان با مقام معظم رهبری در ماه رمضان امسال گفت: در این دیدار دیدیم که جوانان کشور ما واقعاً نخبه هستند و بیشتر آن‌ها اهل مطالعه، پخته و بیشتر از سن خود حرف برای گفتن دارند.

جعفرزاده گفت: واقعاً می‌توان این جوانان را فوق‌العاده و به عبارتی ابر جوانان روزگار توصیف کرد.

وی تصریح کرد: دولت روحانی و مسئولین امر در استخدام‌ها نباید به افراد سیاسی صرف توجه کنند بلکه باید در کنار قانون به شایسته‌سالاری هم توجه کرده و جوانان مطالعه گرو مطالبه گر را استخدام کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش نظارتی مجلس برای استخدام‌ها و بابیان اینکه عبور از قانون و یا پارتی‌بازی و سفارشات در استخدام‌ها، منجر به ورود مجلس به این موضوع خواهد شد، افزود: دولت باید در استخدام‌ها به همه مناطق کشور و به همه جوانان توجه داشته باشد و اگر مجلس مشاهده کند که بی‌عدالتی در حال انجام شدن است، حتماً ورود خواهد کرد و جلوی آن را خواهد گرفت.

رئیس‌جمهور اخیراً اعلام کرده که برای جوان‌سازی بدنه دولت تصمیم دارد تا ۲ هزار نیرو جذب کند.

بولتون نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟