مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۳۸۵۰
زمان انتشار : ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

محمدحسین قربانی:

دل‌بستگی ملت ایران به انقلاب روزبه‌روز بیشتر می‌شود/ روحیه انقلابی گری ملت ایران پس از ۴۰ سال ثابت مانده است

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان به افزایش روزافزون دل‌بستگی ملت ایران به انقلاب اشاره کرد و گفت: بر اساس نظرسنجی‌ها روحیه انقلاب ملت ایران پس از چهل سال ثابت مانده است.

به گزارش  محمدحسین قربانی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: در طلیعه سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی بسیار خوشحالیم که روزبه‌روز دل‌بستگی مردم به‌نظام، انقلاب و ارزش‌ها بیشتر می‌شود.

وی افزود: ممکن است مردم دغدغه‌هایی نظیر معیشت و اشتغال داشته باشند اما ارادت و وابستگی مردم به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی در حال افزایش است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه افزایش دل‌بستگی مردم به انقلاب و اهداف عالی آن پیام خوبی برای مسئولین کشور است گفت: آنچه می‌تواند به‌صورت کامل پاسخ دل‌بستگی‌ها و ارادت مردم به این انقلاب بزرگ را بدهد کار و تلاش فراوان است.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه مسئولان و کارگزاران نظام باید در ارکان مدیریتی و خدمتی با تمام قوا و باروحیه و تفکر جهادی برای مردم کار کنند.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با تمام کاستی‌های موجود ملت ایران ۲۲ بهمن متفاوتی را رقم خواهند زد افزود: ملت ایران با حضور پرشور خود مجدداً پشتیبانی و حمایت خود از نظام را اعلام خواهند کرد.

قربانی با اشاره به نظرسنجی اخیر دانشگاه برلند آمریکا در خصوص دل‌بستگی ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی در داخل کشور خاطرنشان کرد: خیال جهانیان این بود که شاید بعد از اغتشاشات و ناهنجاری‌های اخیر مردم از اساس نظام دلگیر شدند اما نتیجه نظرسنجی‌ها به اذعان خودشان بیانگر این بود که تنها ۴ درصد از مردم ایران خواستار تغییر نظام هستند.

وی تصریح کرد: نتیجه نظرسنجی موسسه آمریکایی نشان می‌دهد که دقیقه همان روحیه و رویکردی که در ۴۰ سال پیش در ملت ایران وجود داشته ثابت مانده و تنها یک درصد اقبال مردم به این نظام کاهش‌یافته است.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در خانه ملت با اذعان به این نکته که کسانی که در تفکرات و راهبردهای خود در تلاش‌اند تا انقلاب اسلامی را سرنگون کنند تنها وقت و هزینه خود را بیهوده صرف کرده‌اند گفت: نظام و انقلاب اسلامی ایران ریشه در عمق تفکرات ملت ایران دارد و اساس جمهوری اسلامی تغییرپذیر نیست.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی