مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۸۵۸۹
زمان انتشار : ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۳

محمود شکری:

دشمن از طریق مسئولان نفوذی به نظام انقلاب اسلامی آسیب وارد می‌کند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در طول ۳۸ سال انقلاب اسلامی توانایی مقابله با مردم را نداشته است و همواره از طریق مسئولان به کشور آسیب وارد کرده است.

به گزارش  محمود شکری  با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره مسئله نفوذ اظهار داشت: دشمن از طریق روش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی به این نتیجه رسیده ‌که از خارج نمی‌تواند حریف نظام و ملت ایران شود به‌همین دلیل از طریق نفوذی‌ها وارد عمل شده است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نفوذی‌ها آزادی را به شکلی دیگر به مردم معرفی می‌کنند اذعان داشت:از بین نفوذی‌ها عده‌ای آگاهانه و از جانب استکبار در داخل کشور به نام آزادی مردم را فریب می‌دهند و از مسیر اصلی انقلاب جدا می‌کنند.

شکری افزود: برخی از افراد نفوذی نیز ناخواسته در زمین تیم دشمن قرار گرفته‌اند و با تخریب انقلاب اسلامی گل به خودی می‌زنند و عده‌ای دیگر از نفوذی‌ها از روی غرور، نادانی و بی‌بصیرتی وارد بازی دشمن می‌شوند و نخستین نفری هستند که قربانی و مورد هجوم دشمن قرار می‌گیرند.

وی در تشریح خط سیر نفوذ با اشاره به فرمایش رهبرمعظم انقلاب گفت: شهادت ائمه اطهار توسط اطرافیانشان نشان می‌دهد که مسئله نفوذ در طول ادوار اسلام تکرار شده و به همین دلیل ملت مومن ایران باید در انتخاب افراد برای جایگاه‌های حساس بر اصالت، خداشناسی و ولایت‌پذیری آن‌ها یقین پیدا کنند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران همواره در شرایط سخت و تحریم‌های متعدد و مختلف مقاومت داشته‌اند افزود: دشمن در طول ۳۸ سال انقلاب اسلامی توانایی مقابله با مردم را نداشته و همواره از طریق مسئولان به کشور آسیب وارد کرده است.

وی بزرگ‌ترین سلاح ملت ایران در مقابل نفوذی‌ها و دشمنان را توکل بر خدا و پیروی از ولایت فقیه بیان داشت و گفت: کشتی انقلاب اسلامی بی‌شک مسیر خود را بی‌توقف ادامه می‌دهد و نفوذی‌ها مانند داستان‌های قرآنی از کشتی انقلاب طرد می‌شوند و هرکس دین خدا را یاری کند قطعاً خداوند اون را یاری می‌کند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت