مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۳۷۳۱
زمان انتشار : ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

ذبیح نیکفر:

دستور واردات در فصل برداشت برنج مغایر با منویات رهبری است/ واردات برنج موجب بی‌رغبتی کشاورز در سنوات بعد می‌شود

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی دستور واردات در فصل برداشت برنج را مغایر با منویات و نظرات رهبری برشمرد و گفت: واردات برنج در این برهه از سال موجب بی‌رغبتی کشاورز در تولید برنج و تحت شعاع قرار دادن آن می‌شود.

به گزارش  ذبیح نیکفر با اشاره به ممنوعیت واردات برنج خارجی در فصل برداشت آن اظهار کرد: اگر دولت از این قانون مجلس شورای اسلامی عبور کند یقیناً نمایندگان مجلس واکنش نشان خواهند داد.

وی بابیان اینکه نمایندگان شمال کشور با ارسال نامه‌ای خواستار بازنگری در دستور دولت در خصوص واردات برنج هستند، افزود: دولت باید به خواسته مردم و نمایندگان مجلس توجه کند و از واردات برنج جلوگیری کند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نباید به توزیع برنج خارجی در فصل برداشت اجازه داد، گفت: نمایندگان مجلس حتم به‌یقین واکنش شدید نسبت به این موضوع نشان خواهند داد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخورد جدی با عوامل واردات برنج و کسانی که سعی بر ضربه زدن به کشاورزان را دارند، خاطرنشان کرد: واردات برنج در فصل برداشت مغایر با شعار اقتصاد مقاومتی و کار و اشتغال است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه واردات برنج خلاف نظرات و منویات رهبری است، افزود: واردات برنج تولید و اشتغال ما را تحت شعاع قرار می‌دهد.

نیکفر بابیان اینکه کشاورزان با بی‌مهری‌ها نسبت به محصولشان رغبتی برای تولید در سنوات و سال‌های زراعی بعد را ندارند، تصریح کرد: دولت باید کشاورزان را حمایت کند و عواملی که موجب تهدید در میزان تولید می‌شوند را مرتفع سازد.

انتهای پیام/

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟