مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۸۴۴۰
زمان انتشار : ۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶

محمدحسین قربانی:

درمان بیماران روانی با استفاده از امکانات بیمارستانی میسر نیست

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درمان بیماران روانی را با استفاده از امکانات بیمارستانی را غیر ممکن دانست و گفت: بیماران روانی باید تحت مراقبت بیشتر خانواده ها باشند.

به گزارش  محمدحسین قربانی در آستانه اشرفیه از اختصاص درصدی از تخت های بیمارستانی برای بیماران روانی خبر داد و اظهار داشت: در طرح تحول سلامت دولت بر اساس اساسنامه ای مقرر کرده تا ۱۰ درصد تخت های بیمارستان ها به بیماران روانی اختصاص پیدا کند.

وی با بیان اینکه بیماران روانی تمایلی به مراجعه به پزشک ندارند، افزود: علی‌رغم اینکه مراکز روانی فضای خاص مربوط به خود را دارند شرایطی مهیا شده است و می تواند در درمان بیماران روانی موفق باشد.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بیماران روانی باید بیشتر تحت حمایت و پوشش خانواده ها باشند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گسترش مراکز جامع سلامت راهکار درمان بیماران روانی است، گفت: درمان همه بیماران روانی با استفاده از امکانات بیمارستانی میسر نیست.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی