مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۶۰۰۶
زمان انتشار : ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳

مهرداد لاهوتی :

درباره ۳ وزیر پیشنهادی حرف و حدیث وجود دارد / مخالف وزیر پیشنهادی کشاورزی هستم

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره ۳ وزیر پیشنهاد حرف و حدیث وجود دارد و درباره آنها باید دقت بیشتری شود.

به گزارش   مهرداد بائوج لاهوتی  درباره رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی رئیس جمهور برای دولت دوازدهم اظهار داشت: من فکر می‌کنم به جز ۳ وزیر پیشنهادی که برای آنها اما و اگر وجود دارد و باید درباره آنها دقت بیشتری شود بقیه افراد را تأیید می‌کنم.

وی افزود: برخی وزرا در حفظ وضع موجود عاقلانه عمل کرده اند مثلا وزیر راه خوب است و وزیر بهداشت جایگزین مناسبی ندارشتند و جایگزین دیگر در بحث سلامت نمی توانست به اهداف مورد نظر برسد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: من هنوز نگاه آقای شریعتمداری را که در فرهنگ تجارت کار کرده‌اند در بحث صنعت نمی‌دانم.

لاهوتی با بیان اینکه با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی مخالف هستم اظهار کرد: من در دوره قبل هم با وزیر کشاورزی مخالف بودم و این دوره هم مخالف هستم.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی