مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۱۵۷۳۴
زمان انتشار : ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

مهرداد لاهوتی :

درباره ۳ وزیر پیشنهادی حرف و حدیث وجود دارد / مخالف وزیر پیشنهادی کشاورزی هستم

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره ۳ وزیر پیشنهاد حرف و حدیث وجود دارد و درباره آنها باید دقت بیشتری شود.

به گزارش  مهرداد بائوج لاهوتی  درباره رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی رئیس جمهور برای دولت دوازدهم اظهار داشت: من فکر می‌کنم به جز ۳ وزیر پیشنهادی که برای آنها اما و اگر وجود دارد و باید درباره آنها دقت بیشتری شود بقیه افراد را تأیید می‌کنم.

وی افزود: برخی وزرا در حفظ وضع موجود عاقلانه عمل کرده اند مثلا وزیر راه خوب است و وزیر بهداشت جایگزین مناسبی ندارشتند و جایگزین دیگر در بحث سلامت نمی توانست به اهداف مورد نظر برسد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: من هنوز نگاه آقای شریعتمداری را که در فرهنگ تجارت کار کرده‌اند در بحث صنعت نمی‌دانم.

لاهوتی با بیان اینکه با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی مخالف هستم اظهار کرد: من در دوره قبل هم با وزیر کشاورزی مخالف بودم و این دوره هم مخالف هستم.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی