مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۲۷۹۶
زمان انتشار : ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱

مهرداد لاهوتی :

دانشگاه آزاد با حضور دکتر ولایتی به سمت شفافیت سازی حرکت کرده است

نماینده مردم لنگرود گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ولایتی به درستی به سمت شفافیت سازی در همه موارد حرکت کرده است.

به گزارش  ،  مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس درباره عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه بزرگی شناخته شده که نه تنها در کشور ما بلکه در بسیاری از کشورها شناخته شده و گسترش پیدا کرده است و به عنوان یکی از دانشگاه های معتبر در حال فعالیت است.

او ادامه داد: این دانشگاه نیاز به مدیریت درست دارد در صورتی که دستخوش بازی های سیاسی می شود و این موضوع به اعتبار آن آسیب می رساند. در دوران مختلف ارتباط خوبی میان دولت و مجلس با دانشگاه آزاد اسلامی وجود داشته و این ارتباط باید قوی تر و بهتر شود تا نگذاریم دانشگاه آسیب ببیند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ولایتی به درستی به سمت شفافیت سازی در همه موارد حرکت کرده است.

لاهوتی افزود: اگر دانشگاه آزاد اسلامی را محدود کنیم شبیه دانشگاه های کوچکی مانند پیام نور می شود اما اگر می خواهیم دانشگاه آزاد جایگاه خودش را پیدا کند و بتواند یک دانشگاه معتبر و بین المللی باشد باید به فکر توسعه و پیشرفت خود دانشگاه فارغ از نگاه های سیاسی باشیم.

ایسکانیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی