مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۴۱۶۴
زمان انتشار : ۲۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

داعش و منافقین از یک منبع سرچشمه می گیرند

داعش و منافقین از یک منبع سرچشمه می گیرند

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه صحن علنی مجلس هدف اصلی گروه تروریستی بود، گفت: آن ها وقتی دیدند هدفشان قابل تحقق نیست در ساختمان اداری مجلس شروع به تیراندازی به اطراف کرده و عده ای را شهید و مجروح کردند.

به گزارش  ، جبار کوچکی نژاد در مورد حوادث تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این اقدام تروریستی از پیش طراحی شده بود.

وی با بیان اینکه صحن علنی مجلس هدف اصلی این گروه در جریان این حادثه تروریستی بود، گفت: آن ها وقتی دیدند هدفشان قابل تحقق نیست در ساختمان اداری مجلس شروع به تیراندازی به اطراف کرده و عده ای را شهید و مجروح کردند.

نماینده مردم رشت در ادامه گفت:  سیستم های امنیتی ما از اطلاعات تا نیروهای مرزی، انتظامی، سپاه پاسداران و ارتشی های عزیز مرزهای کشور را به امن ترین مرزهای منطقه و جهان تبدیل کرده اند.

کوچکی نژاد با تأکید بر اینکه داعش، منافقین و سایر گروه های تروریستی در جهان در یک خانواده با عنوان تروریست بین الملل قرار دارند، خاطرنشان کرد: همه این گروهک ها یکپارچه اند و از یک منبع سرچشمه می گیرند و یک تیم هستند.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی