مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۱۰۹۱
زمان انتشار : ۲۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

محمدحسین قربانی:

خروجی کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس کاهش فشار اقتصادی بر مردم است/ اعتراضات اخیر فرصتی برای شنیدن دغدغه‌های مردم بود

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با ابراز اینکه خروجی کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس کاهش فشار اقتصادی بر مردم است، گفت: اعتراضات اخیر فرصتی برای شنیدن دغدغه‌های مردم بود.

به گزارش  محمدحسین قربانی در دیدار مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی‌فقیه در گیلان به لایحه بودجه ۹۷ دولت در مجلس اشاره داشت و اظهار کرد: دولت لایحه بودجه را در یک فرصت خوب و قانون‌مند در اختیار مجلس شورای اسلامی قرار داده است و نمایندگان در کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق سخت مشغول بررسی لایحه هستند.

وی افزود: همه در تلاش هستند تا خروجی کمیسیون تلفیق و صحن علنی کاهش فشار بر روی مردم علی‌الخصوص در حوزه اقتصادی باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کشاورزان استان گفت: امروزه موضوع چای و برنج جزء اولویت‌های کشاورزان هستند و همگی در این دو حوزه دغدغه دارند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تدوین سند چشم‌انداز استان گیلان گفت: جلساتی با حضور مسئولین برنامه‌وبودجه استان، نمایندگان گیلان، دانشگاهیان و اصحاب نظر در سازمان برنامه‌وبودجه کشور تشکیل‌شده تا سند چشم‌انداز توسعه استان گیلان تدوین شود و در پی آن مشکلات و معضلاتی که در مقابل پیشرفت استان وجود دارد رفع شود.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراضات مردمی و مدیریت صحیح آن در استان و کشور خاطرنشان کرد: ناآرامی‌های اعتراضات اخیر الحمدالله در گیلان به‌خوبی مدیریت‌شده و ما کمترین آسیب اجتماعی را در گیلان داشته‌ایم.

قربانی با تقدیر از مردم به جهت حضور به‌موقع آن‌ها درصحنه گفت: مردم استان به‌موقع و به‌جا در فضای اجتماعی و سیاسی ناآرامی‌های اخیر شرکت کردند که نشان از آگاهی و بصیرت آن‌ها دارد و این صحنه باید تداوم داشته باشد.

وی بابیان اینکه باید صدای مردم را شنید و اقدامات درخور در راستای آن‌ها انجام داد، گفت: اعتراضات اخیر فرصتی برای همه مسئولین بوده تا صدای مردم را واضح بشنوند البته ما همگی اعتقادداریم صفوف مردم معترض از افرادی که قصد آشوب و مخل آسایش دارند جدا هست.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟