مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۶۳۳۵
زمان انتشار : ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

جبار کوچکی نژاد:

حمله موشکی سپاه ‌تنها بخش کوچکی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بود

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: حمله موشکی سپاه ‌تنها بخش کوچکی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهت گوشزد به دشمنان نظام انقلاب اسلامی به‌ویژه عربستان، آمریکا و داعش بود.

به گزارش  ، جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه اظهار داشت: حرکت قهرمانانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخی کوبنده به عملیات تروریستی داعش در مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره) است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران تنها بخش کوچکی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهت گوشزد به دشمنان نظام انقلاب اسلامی به‌ویژه عربستان، آمریکا و داعش که قصد انجام اقدامات و تحرکاتی در مرزهای ایران را داشتند است.

وی با اشاره به رضایت مردم از عملکرد مقتدرانه سپاه افزود: حمایت مردم از عملکرد شجاعانه و پیروزمندانه سپاه به‌وضوح قابل مشاهده است زیرا سپاه با حمله به قلب داعش، عملاً قدرت نظامی خود را در جهت هشدار به دشمنان و آرامش خاطر در جهت حفظ امنیت کشورهای منطقه نشان داد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره طرح سئوال از رئیس جمهور اظهار داشت: مراحل جمع‌آوری امضای نمایندگان برای طرح سئوال از حسن روحانی تقریباً تکمیل شده ‌و عدم اطمینان مردم علاوه بر بانک‌های غیردولتی به بانک‌های دولتی نیز سرایت کرده است.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، ناکارآمدی تیم اقتصادی دولت به‌ویژه بانک مرکزی را عمده دلایل طرح سئوال از رئیس جمهور بیان کرد و افزود: ضعف دولت یازدهم در نظارت کافی و دقیق بر سیستم بانکی کشور باعث ایجاد پولشویی و عدم اطمینان مردم نسبت به بانک‌های کشور شده است.

وی عزل یا استعفاء ولی‌الله سیف را تنها راه عدم حضور روحانی در جلسه طرح سئوال بیان داشت و گفت: در صورت عدم عزل و یا استعفاء سیف از سمت رئیس‌کل بانک مرکزی پیش از اتمام تعطیلات مجلس و بازگشت نمایندگان به صحن مجلس، شخص رئیس دولت موظف است در جلسه طرح سئوال، پاسخگوی نمایندگان باشد

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی