مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۳۴۲۹۲
زمان انتشار : ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

مهرداد لاهوتی :

حقوق‌های زیر ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت و مجلس تصمیم گرفتند هر ساله یک مقدار مساوی به حقوق‌ها اضافه شود و قرار شد حقوق‌های زیر ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش داشته باشند.

به گزارش   مهرداد لاهوتی  اظهار داشت:‌ با همکاری متقابل دولت و مجلس ‌۱۱ هزار میلیارد تومان برای ایجاد فرصت‌های شغلی در بخش روستاها در نظر گرفته شده که هم اکنون در حال توزیع است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:‌ دولت با ایجاد یک بسته اشتغال ۷۳ هزار میلیاردی برای مبارزه با بیکاری اقدام کرده که به موجب آن پیش بینی می‌شود حدود ‌یک میلیون و ۳۳ هزار شغل ایجاد شود.

وی گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه اشتغال وجود دارد ‌دولت با این بسته اشتغال‌زایی درصدد است در گام اول ‌۱۱ هزار میلیارد تومان را به بخش اشتغال روستایی اختصاص دهد که باید از فرصت ایجاد شده نهایت بهره‌برداری انجام شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس ‌شورای اسلامی عنوان کرد:‌ طبق توافق دولت و مجلس قرار شد در سال آینده هیچ‌گونه افزایش قیمت حامل‌های انرژی اتفاق نیفتد بنابراین مردم نباید در این مورد هیچ نگرانی‌ داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:‌ در بخش یارانه‌ها نیز نگرانی برای مردم وجود دارد و باید از همینجا به همه اعلام کنم نه تنها یارانه هیچ نیازمندی قطع نمی‌شود بلکه همه اقشار آسیب پذیر را شامل می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس شورای اسلامی بیان داشت: ‌یکی از تصمیمات خوبی که انجام شد اینکه با توافق دولت و مجلس قرار شد به میزان ‌۷ هزار میلیارد تومان دیگر به اعتبار ‌۴۵ هزار میلیارد تومانی سازمان هدفمندی یارانه اضافه شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:‌ دولت و مجلس تصمیم گرفتند هر ساله یک مقدار مساوی به حقوق‌ها اضافه شود و قرار شد حقوق‌های زیر ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ بر طبق تصمیمات اتخاذ شده قرار شد برای حقوق‌های بالای ۵ میلیون تومان نیز افزایشی رخ داده نشود و حداقل برای یکسال به همان صورت ادامه پیدا کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ‌۹۷ مجلس با اشاره به طرح‌های عمرانی در سطح کشور عنوان کرد:‌ سال آینده جهش بسیار خوب و عظیمی در بحث پروژه‌های عمرانی ایجاد می‌شود که تاثیر بسیار زیادی در ایجاد فرصت‌های جدید شغلی در کشور دارد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ سال آینده با تزریق خوب اعتبارات که در حوزه پروژه‌های ریلی اتفاق می‌افتد انتظار داریم طرح‌های راه آهنی همچون راه آهن گیلان و سایر خطوط دیگر آن به سرعت انجام شوند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی