مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۹۷۳
زمان انتشار : ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

جبار کوچکی نژاد:

حضور ۴۰ میلیونی ایرانیان عنایت خداوند است/انتخابات صحنه حفظ حیثیت و انسجام ملی بود

نماینده مردم رشت حضور ۴۰ میلیونی پای صندوق‌های رای را عنایت خداوند دانست و گفت: انتخابات صحنه حفظ حیثیت در خارج از مرزها بود.

به گزارش  ، جبار کوچکی نژاد انتخابات را صحنه ای پر فراز و نشیب توصیف کرد و اظهار داشت: انتخابات با همه فراز و نشیب های خود به پایان رسید و مردم ایران سنگ تمام گذاشتند.

وی با بیان اینکه کار و اقدام مورد نظر از سوی مردم به نحو احسنت انجام شد، افزود: بیش از ۴۰ میلیون تن از ایرانیان در انتخابات حضور پیدا کردند که این عنایت خدا است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از تلاش های احزاب و شخصیت ها برای دعوت از مردم به صحنه انتخابات تشکر کرد و گفت: تلاش همه ی افراد موثر در بحث انتخابات از احزاب و گروه ها گرفته تا شخصیت ها و در رأسشان مقام معظم رهبری که عنایات خاصی داشتند نسبت به اینکه همه چیز مردم هستند و در انتخابات حضور پیدا می کنند، بسیار حائز اهمیت بوده است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم با حضور در پای صندوق های رأی آن چیزی را که به آن رای دادن به کلیات نظام جمهوری اسلامی ایران بود را به انجام رساندند.

کوچکی نژاد حضور مردم  در انتخابات را موجب حفظ حیثیت نظام در داخل و خارج از مزها برشمرد و گفت: حضور مردم با حفظ شخصیت و حیثیت نظام در بیرون از مرزها همراه بود و در داخل کشور نیز انسجام و التزام ملی را در بر داشت.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی