مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۴۲۹۳
زمان انتشار : ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

محمدصادق حسنی:

حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن وظیفه مسئولان را مضاعف کرد/ مشکلات عدیده کشور ناشی از سوء مدیریت‌ها است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خلق 22 بهمن تماشایی را بیانگر مقبولیت بالای ولایت و جمهوری اسلامی در بین آحاد جامعه دانست و گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه و تکلیف مسئولان را مضاعف کرده است.

به گزارش  محمدصادق حسنی  با اشاره به حضور پرشکوه امت در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: ملت ایران با حضور انبوه و پرشکوه خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ماه کار بسیار عظیمی را به ثمر رساندند.

وی با اشاره به فشارها و هجمه‌های آمریکا به ملت ایران و تلاش برای ناامید کردن ملت از انقلاب اسلامی افزود: بااینکه آمریکا پیوسته در تلاش هست تا نظام را ناکارآمد جلوه دهد و از اختلاف‌ها بین مسئولان با مسئولان و مردم با مسئولان بگوید اما حضور ملت در راهپیمایی تودهنی بسیار محکم به دهن‌کجی‌های دشمنان بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی را بی‌نظر توصیف کرد و گفت: امت اسلامی ایران نقش خود را در انقلاب اسلامی درست ایفا کرد و همین مسئله مسئولیت مدیران و مسئولان را مضاعف کرده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مسئولان با مشاهده این حضور پرشکوه باید برای رفع دغدغه‌های مردم بیشتر تلاش کنند تصریح کرد: مردم باوجود مشکلات بیکاری، گرانی، اقتصادی و معیشتی فراوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری بی‌سابقه داشتند که وظیفه مسئولان را سنگین‌تر می‌کند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان صاحب اصلی انقلاب اسلامی را مردم نام برد و بیان کرد: مردم با حضور حداکثری خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که اگر از من نماینده مجلس کاستی و یا ناکارآمدی ببینند به‌پای انقلاب ننویسند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای عدم وجود مشکلات و کاستی‌ها نیست بلکه مردم در سخت‌ترین حالت انقلاب را به همه‌چیز ترجیح می‌دهند.

حسنی تاکید کرد: مسئولان باید پاسخی حداقل به‌اندازه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در حل مشکلات جامعه بدهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به‌پیش بینی رهبر معظم انقلاب از خلق حماسه تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: عین آنچه مقام عظمای ولایت پیش‌بینی کرده بودند مردم در ۲۲ بهمن خلق کردند که بیانگر مقبولیت بالای ولایت، انقلاب و جمهوری اسلامی در بین آحاد جامعه است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر اینکه بخش اعظم مشکلات عدیده کشور ناشی از سوء مدیریت‌ها است خاطرنشان کرد: سوء مدیریت‌های موجود ربطی به این دولت و دولت غیر ندارد و بر همه آشکار هست که کشور از سوء مدیریت‌ها در رنج و عذاب است و باید این نوع از ضعف در نظام اسلامی رفع و جبران شود.

حسنی با اشاره به ظرفیت‌ها و سرمایه‌های عظیم ایران افزود: ایران کشوری غنی و ثروتمند است و از بابت مراودات تجاری و مالی نیز مشکلی ندارد و اگر تنها ضعف مدیریتی در کشور اصلاح شود ایرانی آباد را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/۳۴۰۰

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی