مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۳۸۸۹
زمان انتشار : ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

ذبیح نیکفر:

حضور مردم در مراسمات انقلابی “رویش انقلاب” است/ سخنرانان مراسم‌های ملی واقعیت‌های انقلاب را “صادقانه” بیان کنند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: سخنرانان در مراسم‌های ملی و انقلابی واقعیت‌های انقلاب اسلامی را صادقانه بیان کنند چراکه بیانات آن‌ها زمانی در عمق جان و دل مردم می‌نشیند که خود عامل به بیانات خود باشند.

به گزارش  ذبیح الله نیکفر  با اشاره به فرمایش رهبرمعظم انقلاب مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی رویش و ریزش دارد اظهار داشت: حضور مردم در مراسم‌ها و راهپیمایی‌ها نشان‌دهنده رویش انقلاب و سبب استحکام پایه‌های نظام جمهوری اسلامی شده است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استقبال و حضور گسترده و پرشور ملت ایران به‌ویژه مردم استان گیلان در مراسم‌های ملی و انقلابی نسبت به سال‌های قبل افزایش یافته ‌و روز‌به‌روز شاهد قدرتمندتر شدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با اشاره به حضور مدافعان حرم، هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای کشور اعلام داشت: مردم گیلان همواره پیشتاز و پیشقدم در میادین انقلابی هستند و با حضور به‌موقع خود در صحنه‌های ملی و انقلابی همواره ثابت کرده‌اند که پیرو راه شهدا و امام راحل هستند.

نیکفر افزود: مردم با حضور پرشور خود در صحنه‌های مختلف انقلابی و ملی از جمله راهپیمایی و شرکت در انتخابات نشان دادند که تا رسیدن به مقصد نهایی که رسیدن به انقلاب جهانی مهدی موعود است از پا نخواهند نشست و به انقلاب وفادار هستند و از هیچ تلاشی در این مسیر کوتاهی نمی‌کنند.

وی با اشاره فتنه ۸۸ ابراز داشت: مردم گیلان با حضور خودجوش و زودتر از سایر استان‌های کشور در سرکوب کردن انحرافات، فتنه‌گران و تهدیدهایی که نظام مقدس اسلامی را مورد هجمه قرار داده بود وارد میدان شدند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ بنا بر فرمایش رهبرمعظم انقلاب اسلامی، مردم، پیروز میدان بودند گفت: در نتیجه اتحاد، یکپارچگی و حضور به‌موقع مردم در سال ۸۸، عموم مردم در مقابل خواص، پیروز میدان بودند.

نیکفر با اشاره به نقش موثر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در برگزاری مراسم‌های ملی و انقلابی افزود: این شورا با ایجاد هماهنگی و ساماندهی مناسب با نهادهای مربوطه و مردم، مراسم‌های ملی و انقلابی را به بهترین شکل برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین مراسم‌هایی واکنش خوبی در مقابل انحرافات است گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در مواقع حساس با ایجاد هماهنگی و اعلام هشدارهایی موثر به مردم و فرزندان انقلابی استان گیلان باعث حضور آن‌ها در مواقع و صحنه‌های حساس ملی و بین المللی می‌شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به انتخاب سخنران مراسم‌های ملی و انقلابی افزود: سخنرانان مراسم‌ها می‌بایست بر اساس منویات مقام معظم رهبری در سخنرانی خود به بیان مطالب بپردازند و اندیشه‌های انقلاب اسلامی، آرمان شهدا و امام شهدا را به نسل‌های آینده انتقال دهند.

نیکفر با بیان اینکه سخنرانان با نطق خود می‌توانند مردم را به آینده انقلاب امیدوار کنند گفت: سخنرانان می‌بایست در مراسم‌های ملی و انقلابی، واقعیت‌های انقلاب اسلامی را صادقانه بیان کنند و بیانات سخنرانان زمانی در عمق جان و دل مردم می‌نشیند که خود عامل به بیانات خود باشند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی