مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۸۱۷۵
زمان انتشار : ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸

جبار کوچکی نژاد:

 حضور عالمان گیلانی در تاریخ مبارزاتی کشور افتخار گیلانیان است

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: حضور عالمانی چون میرزاکوچک جنگلی در تاریخ مبارزاتی کشور افتخاری برای گیلانیان است.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در رشت اظهار داشت: حضور عالمانی چون میرزاکوچک جنگلی در تاریخ مبارزاتی کشور، افتخاری برای گیلانیان است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان عنوان داشت: مردم گیلان هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنند که فرماندهان بزرگی را در دوران دفاع مقدس به جبهه‌ها فرستادند و علمایی چون آیت‌الله احسانبخش نیز کنار آنها حضور داشتند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مردم گیلان در پایان یافتن فتنه سال ۸۸ تصریح کرد: مردم گیلان قبل از دیگر مردم کشور در روز ۸ دی طومار فتنه را پیچیدند و این امر مورد تشویق مقام معظم رهبری قرار گرفت.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم که فردی عالم، رزمنده، جوان و بومی را در این برهه خاص تاریخی که باید به‌طور جدی با فساد مقابله کرد به‌عنوان نماینده‌ ولی‌فقیه در گیلان منصوب کردند تا هدایت معنوی جامعه گیلان را به‌عهده بگیرد.

استاندار گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه “همواره صداقت، صمیمیت و صفای آیت‌الله قربانی را با تمام وجود احساس می‌کردیم” عنوان داشت: آیت‌الله قربانی همواره در مواضع و سخنانشان نقشی پدرانه برای استان گیلان داشتند و وجودشان افتخار گیلان است.

مصطفی سالاری سرمایه‌های انسانی استان گیلان را باارزش‌ترین سرمایه‌های گیلان دانست و تصریح کرد: استان گیلان انسان‌های برجسته‌ای چون آیت الله بهجت و آیت‌الله احسانبخش را به جامعه معرفی کرده است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان گیلان در راستای تحقق شعار امسال گام برداشت افزود: حجت‌الاسلام و المسلمین فلاحتی نیز از سرمایه‌های گیلان محسوب می‌شوند و حضورشان سبب ایجاد اتحاد میان مردم و مسئولان می‌شود.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی