مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۲۷۳۱۵
زمان انتشار : ۰۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

ولی داداشی:

حضور بسیج در مناطق زلزله‌زده از مصادیق آتش به اختیار است / بسیج مورد اعتماد ملت و دولت است

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام نیروهای امدادرسان حاضر در مناطق زلزله‌زده غرب کشور نظیر سپاه، بسیج، ارتش و هلال‌احمر مورد اعتماد ملت هستند، گفت: حضور بسیج در مناطق زلزله‌زده غرب کشور از مصادیق بارز آتش به اختیار موردنظر مقام معظم رهبری است.

به گزارش  ولی داداشی با اشاره به اینکه در پی زمین‌لرزه دل‌خراش غرب کشور تعداد زیادی از هم‌وطنان ما فوت و یک‌عده هم بی‌خانمان شدند، اظهار کرد: نیروهای امدادرسان نظیر سپاه، بسیج، ارتش و هلال‌احمر از زمان وقوع زمین‌لرزه بی‌وقفه در حال امدادرسانی به زلزله‌زدگان هستند.

وی با اشاره به اینکه تمام نیروهای امدادرسان حاضر در مناطق زلزله‌زده غرب کشور نظیر سپاه، بسیج، ارتش و هلال‌احمر مورد اعتماد ملت هستند، تصریح کرد: مردم خیر و نوع‌دوست ایران اسلامی می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به‌واسطه سپاه و هلال‌احمر به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال کنند.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه تأثیرگذار بسیج در تمام صحنه‌ها نظیر دوران دفاع مقدس، آتش‌سوزی‌، سیل و زمین‌لرزه‌ خاطرنشان کرد: امدادرسانی بسیج در مواقع بحران از جمله همین زمین‌لرزه غرب کشور از مصادیق بارز آتش به اختیار موردنظر مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه یک‌عده از رجال سیاسی کشور از حضور بسیج در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه آشفته شده و در حال تخریب عملکرد تأثیرگذار این نیروی مردمی و انقلابی هستند، بیان کرد: بسیج هم‌پای دیگر نهادها در حال امدادرسانی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور بوده و مورد اعتماد ملت و دولت است.

داداشی با اشاره به اینکه بسیج به دلیل مردمی بودن و داشتن روحیه انقلابی در تمام صحنه‌ها و عرصه‌ها از دوران دفاع مقدس گرفته تا زمین‌لرزه اخیر غرب کشور حضوری تأثیرگذار و تمام‌کننده داشته است، گفت: مردم زلزله‌زده کرمانشاه قدردان حضور نیروهای امدادی بسیج و دیگر نیروها در مناطق زلزله‌زده هستند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار