مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۸۱۲
زمان انتشار : ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱

نماینده مردم رشت در مجلس:

حضور افتخارآفرین مردم استان گیلان در انتخابات/بلوغ سیاسی و فرهنگی مردم در جریان انتخابات

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه هر قدر میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار سیاسی ایران افزایش خواهد یافت، گفت: در جریان انتخابات شاهد رشد و بلوغ سیاسی و فرهنگی مردم بودیم.

به گزارش   غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با تشکر از  مردم استان گیلان برای حضور گسترده در دو انتخابات ریاست جمهوری و شواری شهر و روستا، حضور آن‌ها در این انتخابات را بسیار افتخارآفرین توصیف کرد، گفت: خوشبختانه شاهد رشد و بلوغ سیاسی و فرهنگی مردم بودیم چرا که آن‌ها نشان دادند؛ برای سرنوشت خود و فرزندان‌شان ارزش قائل بوده و این مسئله وظیفه مسئولان را سنگین‌تر خواهد کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود گفتمان‌های مختلفی که در روزهای قبل از انتخابات شکل گرفت اما مردم حضور گسترده‌ای در انتخابات داشتند و ای کاش با اتخاذ تمهیدات بیشتر معطلی مردم در صف‌های رای کمتر می‌شد.

وی با بیان اینکه به گفته مقام معظم رهبری “پیروز انتخابات مردم هستند”، افزود: نتیجه هر دو انتخابات هر چه باشد؛ همگان باید پذیرای آن باشند و توصیه می‌کنم؛ تمام جناح‌ها پس از انتخابات به یکدیگر دست یاری دهند تا مبادا حلاوت این پیروزی به کام مردم تلخ نشود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: هر قدر میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار سیاسی ایران در منطقه و جهان افزایش پیدا می‌کند و حاکمیت می‌تواند با جدیت بیشتری مطالبه‌گر حقوق ایرانیان در عرصه‌های بین‌المللی باشد./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی