مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۳۴۲۲۵
زمان انتشار : ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

سیدکاظم دلخوش:

حرکت روبه‌جلوی تعاونی‌ها به سمت تولید/ نظارت بر عملکرد تعاونی‌ها ضرورت دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به حرکت روبه‌جلوی تعاونی‌ها به سمت تولید اشاره کرد و گفت: لازم است دولت بر عملکرد تعاونی‌های نظارت بیشتری داشته باشد.

به گزارش  سید کاظم دلخوش اباتری با اشاره به نقش پررنگ تعاونی‌ها در پویایی اقتصاد اظهار کرد: تعاونی‌ها در بخش‌های مختلف کشور کارکرده‌اند و موفقیت‌هایی نیز حاصل‌شده است.

وی از تغییر روند فعالیت تعاونی‌ها از ابتدای انقلاب اسلامی به بعد اشاره کرد و افزود: در ابتدای انقلاب کار تعاونی‌ها توزیع کالاهای اساسی برای مردم در روستاها بوده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی در ابتدای انقلاب زحمت توزیع کالاها به مردم را بر عهده داشتند و نیاز مردم نیز در آن زمان تأمین می‌شد.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه امروزه رویکرد تعاونی‌ها عوض‌شده خاطرنشان کرد: تعاونی‌ها به سمت تولید درحرکت هستند و با رویه تولید محصول مشغول به کارشده‌اند.

دلخوش با تاکید بر اینکه تعاونی‌ها باید در عرصه اقتصاد بیشتر تلاش کنند افزود: مسئولین حاکمیت و نظام باید به تعاونی‌ها اهمیت بیشتری بدهند.

وی از وجود قوانین مطلوب و مؤثر در حوزه تعاونی‌ها در کشور خبر داد و بیان کرد: تعاونی‌ها امروزه در عرصه تولید هم مردم مشارکت خوبی دارند و از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس به لزوم نظارت بر عملکرد تعاونی‌ها تاکید کرد و گفت: باید نظارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاونی‌ها بیشتر شود و دولت نیز باید فعالیت و حمایت از تعاونی‌ها را جدی‌تر در دستور کار خود قرار دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ظرفیت تعاونی‌ها در پویای اقتصاد و تأمین خلأهای آن مؤثر است تصریح کرد: باید با فعال کردن تعاونی‌ها نیازمندی‌های مردم رفع شود تا نیازمند به سایر بخش‌ها و مناطق نباشند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی