مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۴۱۷۴
زمان انتشار : ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

جبار کوچکی نژاد:

حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است/ مجلس عکس‌العمل نشان می‌دهد

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده درباره حذف منتقدان دولت از مسئولیت‌های دولتی گفت: حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است و قطعاً مجلس سکوت نکرده و عکس‌العمل نشان می‌دهد.

به گزارش  ، جبار کوچکی نژاد با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری با تمامی فراز و نشیب‌های خود به پایان رسیده است اظهار کرد: مقام معظم رهبری از انتخابات رأی مردم به‌نظام یاد کرده و پیروز جزء را داوطلبان و پیروز کل را نظام دانستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از مسئولین استانی مصاحبه کرده و میگویند کسانی که برخلاف دولت هستند در مسئولیت بمانند گفت: من به این دوستان نصیحت می‌کنم که صحبت‌هایشان را اصلاح‌کرده و عذرخواهی کنند.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اعتدال یعنی پذیرش انتقادهای منتقدان افزود: رعایت حق منتقدان از مصادیق اصلی اعتدال است و نباید پس از برگزاری انتخابات، مغرورانه منتقدان را از دم تیغ عبور دهند.

وی با تأکید بر اینکه انتقاد منتقدان از روی دلسوزی است بیان کرد: بسیاری از منتقدان سابقه خدمتی‌شان از آقایان بیشتر و شاید دلسوزتر از آن‌ها برای نظام باشند و حقشان این است که برای حفاظت از نظام، در مسئولیت‌های مختلف قرارگرفته و به مردم خدمت کنند.

کوچکی نژاد بابیان اینکه از دم تیغ گذراندن منتقدان دیکتاتوری است گفت: ما فرهنگ دیکتاتوری را با قیام مردم در سال ۵۷ بیرون کردیم و نه قوه مجریه، نه قوه مقننه و نه قوه قضائیه نمی‌توانند این فرهنگ را به‌کارگیرند.

وی با اشاره به اینکه آقایان باید حرفشان را اصلاح کنند افزود: مردم را باید با دعوت به همدلی و وحدت به هم نزدیک و برای حل مشکلات اساسی آنان ازجمله مشکل اشتغال، اقتصاد و رکود تلاش کرد نه اینکه وقت خود را برای حذف چند منتقد دولت بگذرانند و یقین بدانند که مجلس در برابر این روش نادرست عکس‌العمل نشان داده و مقاومت می‌کند.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟