مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۱۱۲۲۷
زمان انتشار : ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

اسدالله عباسی:

حداقل انتظار مردم از دولت دوازدهم تحقق وعده‌های دولت یازدهم است/ عبور از چالش‌های اقتصادی مهم‌ترین درخواست مردم از دولت است

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تحقق وعده‌های دولت یازدهم در دولت آینده روحانی گفت: عبور از چالش‌های اقتصادی ازجمله اشتغال و تولید مهم‌ترین درخواست مردم از دولت دوازدهم است.

به گزارش  اسدالله عباسی  بابیان اینکه رأی مردم به رئیس‌جمهور را بیانگر انتظارات بالا از روحانی در دولت دوازدهم است اظهار کرد: مردم به‌نوعی وارد انتخابات شدند و به آقای روحانی رأی‌داده‌اند و از وی انتظاراتی را نیز یقیناً دارند.

وی عبور دولت از چالش‌های اقتصادی را نخستین دغدغه مردم از روحانی در چهار سال دوم دولتش عنوان کرد و افزود: بحث اصلی مردم از رأی دادن به آقای روحانی حل مسائل اقتصادی جامعه، پرداختن به اشتغال و رونق تولید است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل انتظار ملت از دولت دوازدهم این است که چنانچه انتظارات و وعده‌هایی از دولت یازدهم برآورده نشده در دولت کنونی تحقق پیدا کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توجه بیشتر دولت به قشر جوان افزود: جوانان به امیدی در انتخابات شرکت کردند و به دکتر روحانی رأی‌داده‌اند و یقیناً آقای روحانی باید به این قشر از جامعه توجه بیشتری کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تیم اقتصادی دولت باید توانمندتر وارد کارزار دولت دوازدهم شود و باید تلاش کند تا چالش‌های اقتصادی دولت را مرتفع کند.

عباسی با اشاره به اینکه انتظار است رئیس‌جمهور اعضای کابینه خود را در روز تحلیف به مجلس ارائه کند، افزود: در تحلیف رئیس‌جمهوری انتظار داریم که رئیس‌جمهور اعضای کابینه جدید خود را به مجلس معرفی کند و با تعاملی با مجلس بتوانند رأی اعتماد مجلس را برای وزرای کارآمد خود اخذ کند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی دولت گفت: امیدواریم که رأی اعتماد نمایندگان خانه ملت به وزرای پیشنهادی دولت به‌زودی رقم بخورد و دولت کار خود را با جدیت شروع کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم از آقای روحانی در دولت دوازدهم کابینه‌ای متعهدتر و کارآمدتر می‌خواهند تا بتوانند مشکلات را از پیش روی کشور بردارند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار