مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۶۳۴۰
زمان انتشار : ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

محمود شکری:

جنگل‌های زیبا و سواحل دریای خزر فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری تالش

نماینده تالش در دیدار با رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی کشور گفت: استان گیلان و شهر تالش دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است و جنگل‌های زیبا و سواحل دریای خزر فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری در این استان شمالی است.

به گزارش  ، محمود شکری نماینده مردم تالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، عصر دیروز سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۶۶، با زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم تالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی نیز در دیداری جداگانه با معاون رئیس‌جمهوری گفت: استان گیلان و شهر تالش دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است و جنگل‌های زیبا و سواحل دریای خزر فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری در این استان شمالی است.

شکری افزود: ضمن اینکه این استان دارای مناظر بکر طبیعی و مناطق فرهنگی‌تاریخی و جاذبه‌های بی‌نظیر گردشگری است و می‌تواند مقصد مناسبی برای هر گردشگر باشد.

وی سپس به تشریح مشکلات مرتبط با احداث منطقه نمونه گردشگری پرداخت و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز راهکارهای لازم را برای رفع این مشکلات بیان کرد.

احمدی‌پور هم  ضمن اشاره به اهمیت توسعه گردشگری گیلان، گفت: ظرفیت‌های موجود در گیلان فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری شهرهای مختلف این استان است.

وی بر اهتمام سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی در مناطق مختلف کشور، مخصوصاً در استان‌های مرزی، اشاره کرد و گفت: اعتقاد دارم با سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری می‌توان مشکل بیکاری را رفع کرد.

معاون رئیس‌جمهوری در پایان گفت: این سازمان از طرح‌های اشتغالی با رویکرد گردشگری و صنایع‌دستی در استان‌های مرزی حمایت می‌کند.

مریان خبر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟