مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۰۱۸۳
زمان انتشار : ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲

مهرداد لاهوتی :

جلالی و نعمتی در لیست روحانی برای دولت دوازدهم حضور دارند

به باهنر نبايد كمتر از معاون اولی پيشنهاد شود.

به گزارش  مهرداد لاهوتي سخنگوي فراكسيون مستقلين مجلس شوراي اسلامي در مورد احتمال استفاده روحاني از نمايندگان مجلس در كابينه دوازدهم گفت: دو جريان اصولگرايان معتدل و اصلاح طلبان از روحاني در انتخابات رياست جمهوري حمايت كرده‌اند و رئيس جمهور در تركيب كابينه اش بايد هر دو جريان را داشته باشند.

نماینده مردم لنگرود در خانه ملت ادامه داد: بعضي از وزارتخانه‌ها در دولت يازدهم به خوبي عمل كرده اند و دليلي ندارد كه در اين وزارتخانه‌‍‌ها تغييراتي انجام شود البته فكر مي‌كنم رئيس جمهور آقاي رحماني فضلي را بِه جهت مواضع معتدل حفظ كند و در وزارت راه نيز تغيير و تحولي نخواهند داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد حضور چهره‌های اصول‌گرا در کابینه افزود: آقاي كاظم جلالي وزن خوبي براي وزارتخانه‌هاي آموزش و پرورش و علوم دارند و شنيده‌ام كه اسامي آقايان جلالي و نعمتي در ليستي كه در دولت در حال تهيه شدن است براي حضور در كابينه وجود دارد .

وي خاطرنشان كرد: ما در فراكسيون مستقلين هيچ بحثي در مورد پيشنهاد افراد به دولت نداشته ايم و اين نگاه دولت است كه از اين افراد استفاده كنند و اگر اين اتفاق بيفتد ما نيز حمايت مي كنيم.

لاهوتي با اشاره به احتمال حضور باهنر در كابينه دوازدهم نيز گفت: شان باهنر را در حد یک رئيس جمهور مي‌دانم و به وي نبايد كمتر از معاون اولی پيشنهاد شود گرچه آقاي جهانگيري در پست معاون اولی جا افتاده‌اند و در انتخابات اخير نيز به خوبي عمل كردند فضاي فكري جامعه نسبت به وي مثبت است.

عصر ایران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار