مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۳۴۲۲۶
زمان انتشار : ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

حسن خسته بند:

جای خالی سهم ۲۵ تا ۵۰ درصدی تعاونی‌ها در تولید کشور/ احیا و حمایت از تعاونی‌ها ضرورت دارد

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به سهم ۲۵ تا ۵۰ درصدی تعاونی‌ها در تولید کشور اشاره کرد و گفت: لازم است ظرفیت تعاونی‌ها جدی گرفته‌شده و از تعاونی‌ها حمایت شود.

به گزارش  حسن خسته بندبا اشاره به نقش تعاونی‌ها در توسعه اقتصاد اظهار کرد: در قانون اساسی نقش تعاونی‌ها بسیار پررنگ دیده‌شده است.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر به‌کارگیری از همه ظرفیت‌های تعاونی‌ها در چرخه تولید افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب تعاونی‌ها در پایان برنامه پنجم باید حداقل ۲۵درصد از سهم موردنیاز در بخش‌های مختلف را محقق کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش تعاون دولت هنوز توانسته لوایحی را به مجلس تقدیم کند تا بتوانیم تقویت تعاونی‌ها را که در حال حاضر در بسیاری از کشورها انجام می‌شود را به ثمر برسانیم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با توجه به ظرفیت و نقاط قوتی که در بخش تعاونی‌ها وجود دارد، متأسفانه از به‌کارگیری و فعال کردن آن‌ها در کشور عقب هستیم تصریح کرد: چون دولت و بسیاری از ارکان نظام باوری نسبت به ظرفیت تعاونی‌ها ندارند سهم به سزایی از تعاونی‌ها که می‌توانند ۲۵ تا ۵۰ درصد چرخه تولید را به خود اختصاص دهند نادیده گرفته‌شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با ابراز امیدواری از فعال شدن تعاونی‌ها در کشور و گرفتن دست تولید و تقویت اقتصاد خاطرنشان کرد: تاکنون در کشور فرهنگ تعاونی جا نیفتاده درحالی‌که تعاونی می‌تواند نقش مهمی را در تولید کشور به خود اختصاص دهد.

خسته بند با تاکید بر جدی گرفتن تعاونی‌ها و حمایت از فعالان بخش تعاون گفت: نباید در حد شعار به تعاونی‌ها پرداخته شود بلکه باید قوانینی را که در رابطه با تعاونی‌ها وجود دارد و بر زمین‌مانده توسط دولت به مرحله اجرا برسد.

این نماینده مجلس به فاصله زیاد تاکید قانون اساس به تعاونی و اجرای آن در کشور اشاره کرد و گفت: ضرورت دارد در آینده قوانین جدیدی با طرح‌هایی که توسط مجلس و دولت به آن تاکید می‌شود ضمانت اجرایی پیدا کند . ابتر نماند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی